Проектор. JVC DLA-N5 White

JVC
JVCDLAN5W
301470,00
грн.
Проектор для домашнього кінотеатру JVC DLA-N5 з 4K-матрицею і технологією e-shift
Початкова модель від JVC в серії DLA-N5 оснащена новітньою 4K-матрицею D-ILA і скляним об'єктивом діаметром 65 мм для відтворення яскравого і чіткого зображення в форматі 4K.
Новітня оригінальна 0.69-дюймова 4К-матриця D-ILA
Новітня 0.69-дюймова оригінальна 4К-матриця D-ILA з міжпіксельною відстанню 3.8 мкм забезпечує високу роздільну здатність - близько 8.8 млн пікселів (4096 x 2160 пікселів). Покращена технологія згладжування, що знижує надлишкове розсіювання і дифракцію світла, пропонує підвищену яскравість картинки й оптимальний рівень чорного в порівнянні зі звичайною матрицею. Мала міжпіксельна відстань дає змогу відтворювати зображення у форматі 4K, причому картинка залишається чіткою і деталізованою (без скільки-небудь помітної пікселизации) навіть на великих екранах.
Auto Tone Mapping
Нова функція Auto Tone Mapping, автоматично задає параметри для оптимальної якості зображення у форматі HDR10. Передача вихідних даних MaxCLL (максимальний рівень яскравості контенту)/MaxFALL (максимальний середній рівень яскравості кадру) в форматі HDR10 в значній мірі залежить від контенту. Тому, щоб максимально розкрити всі переваги формату HDR10, необхідно встановити відповідні настройки яскравості для кожного типу контенту. У новій лінійці це завдання вирішує функція Auto Tone Mapping, яка автоматично налаштовує параметри на підставі вихідних даних (у разі якщо контент не містить вихідних даних, приймається фіксоване значення, а також допускається ручне налаштування параметрів). Різні зображення у форматі HDR з різною яскравістю можна переглядати у відмінній якості без необхідності зміни налаштувань вручну.
Сумісність з технологією HDR
HDR значно покращує якість зображення, роблячи його реалістичнішим. Контент в форматі HDR містить більше даних, ніж будь-коли, включаючи розширений діапазон яскравості, широкий колірний обхват, наприклад, BT2020, 10-бітну шкалу яскравості і т.д. Крім технології HLG (Hybrid Log Gamma), прийнятої в широкомовних трансляціях і використання інших способів передачі сигналу, що забезпечує «високу яскравість, високу контрастність і широке колірне охоплення», нові проектори D-ILA дозволяють точно відтворювати контент у форматі HDR10, наприклад, UHD Blu-ray.
Яскраві, чіткі та динамічні зображення
Поєднання ртутної лампи ультрависокого тиску 265 Вт і високоефективного оптичного процесора забезпечує високу яскравість зображення до 1800 лм. А завдяки новій матриці D-ILA з низькою міжпіксельною відстанню і поліпшеною світловіддачею, зображення виходить по-справжньому чітким і насиченим.
Контрастність
Нова 0.69-дюймова 4K-матриця D-ILA і оптичний процесор з сітчастим поляризатором забезпечують оригінальний коефіцієнт контрастності 40.000:1. Завдяки функції інтелектуальної настройки апертури об'єктива «Intelligent Lens Aperture», яка аналізує вхідний сигнал і автоматично регулює рівень чорного в зображенні, ми підвищили динамічну контрастність до 400 000:1. Поєднання поліпшеного коефіцієнта динамічної контрастності та високої яскравості зображень дозволить вам отримати високоякісне зображення з приголомшливим ефектом присутності.
Точні рухи
Оновлена технологія Clear Motion Drive - це оригінальна технологія управління рухом від компанії JVC, яка також підтримує сигнал у форматі 4K60P (4:4:4). Для нової лінійки проекторів ця функція була оновлена, так що зображення рухомих об'єктів стало краще, ніж будь-коли. Крім того, технологія Motion Enhance оптимізує продуктивність матриці D-ILA відповідно до руху зображення, значно знижуючи розмитість зображення в порівнянні зі звичайними проекторами.
Основні особливості проектора JVC DLA-N5
  • Глибокий чорний колір реалізований завдяки високій натуральної контрастності 40 000:1 (динамічна контрастність 400 000:1)
  • Сумісність з технологією HDR, яка значно покращує якість зображення, роблячи його реалістичним
  • Виняткова яскравість 1800 Лм для картинки з високою роздільною здатністю
  • Нова рідкокристалічна 0.69-дюйма 4K матриця LCOS (4096 x 2160) x 3 (RGB)
  • Об'єктив: 17 елементів, 15 груп, скляна лінза діаметром 65 мм
  • Сумісність з Hybrid Log-Gamma, яка буде використана в майбутньому для трансляції контенту
  • Функція режимів установки дозволяє запам'ятовувати до дев'яти різних груп налаштувань , серед яких пам'ять об'єктива, піксельне регулювання, маска екрану і т.д. в одному блоці
  • Відображення інформації по обробці HDR-контенту MaxCLL і MaxFALL на деяких UHD Blu-ray дисках
  • Нова функція Auto Tone Mapping, автоматично задає параметри для оптимальної якості зображення у форматі HDR10
  • Відтворення стало простіше завдяки тому, що проектор автоматично перемикається в режим HDR-зображення при прийомі сигналу HDR10

Технологія, матриця: Рідкокристалічна 0.69-дюйма 4K матриця LCOS (4096 x 2160) x 3 (RGB)

Максимальна роздільна здатність: 4096 x 2160

Джерело світла: Лампа

Яскравість, ANSI Lm: 1800

Контрастність,: 1: 400000

HDMI, шт: 2

Ресурс лампи, год: 4500

Рівень шуму, дБ: 33

Споживана потужність, Вт: 400

Тип матриці: D-ILA

Габарити: 500 x 234 x 495 мм

Вага: 19,6 кг

Популярні товари
Click to order