доставка і оплата
Доставка товару
1. Після оплати Покупцем та прийняття Продавцем Замовлення до виконання, Товар передається службі доставки.

2. Доставка здійснюється службою доставки, визначеною Продавцем (далі - Служба доставки).

3. Покупець погоджується з тим, що здійснення доставки - окрема послуга Служби доставки, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару.

4. Доставка Товару здійснюється за адресою, вказаною Покупцем в замовленні (адреса Покупця або адреса відділення Служби доставки). Покупець може забрати Товар самостійно у обраному відділенні Служби доставки. Про таке відділення Служби доставки Покупець зобов'язаний повідомити Продавця при оформленні Замовлення.

4.1. Доставка Замовлення здійснюється не пізніше 30 днів з дати прийняття Замовлення до виконання відповідно до п. 4.8. Публічної оферти.

5. Доставку Товару оплачує Покупець Службі доставки в момент отримання Товару.

6. Вартість доставки для кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з параметрів Товару, способу і адреси доставки, на підставі тарифів Служби доставки, які оголошуються Покупцеві при зверненні до підрозділу Продавця з обслуговування клієнтів за номером телефону чи поштою, вказаними на Сайті. При цьому, акцептуючи дану Публічну оферту, Покупець підтверджує, що ознайомився з правилами та тарифами Служби доставки.

7. При доставці Товару представник Служби доставки має право вимагати у Покупця пред'явити документ, що посвідчує його особу.

8. При отриманні Замовлення, Покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, а також відповідність Товару замовленому артикулу, розміру, кольору і кількості. При відсутності претензій до Товару, в тому числі до його зовнішнього вигляду і комплектності, Покупець повинен розписатися у видатковій накладній на Товар, та/або у документі що підтверджує отримання Товару у Служби доставки (На вимогу Служби доставки). Отримання Товару у Служби доставки буде свідченням належного виконання Продавцем своїх обов'язків по передачі Товару Покупцю. Претензії до Товару, що виникли після доставки Товару, розглядаються відповідно до законодавства.

9. Замовлення вважається виконаним в момент отримання Покупцем Товару у Служби доставки.

10. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Товару Службою доставки.

11. У разі неотримання Товару Покупцем не з вини Служби доставки, або відмови Покупця від отримання Товару, Договір автоматично розривається, Товар повертається Службою доставки Продавцю, а сплачена за Товар грошова сума повертається Покупцю (На протязі 30 діб) з вирахуванням вартості доставки.
Оплата товару
1. Ціни на Товар, зазначені на Сайті, визначаються Продавцем в односторонньому порядку, не включають вартість доставки Товару Покупцеві, і не можуть бути оскаржені Покупцем.

2. Ціни на Товар та способи оплати можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку і набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Винятком є Замовлення, які вже були підтверджені до моменту вступу в силу вищевказаних змін.

3. Для оплати Товару з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ), Покупець може звернутися до Продавця зручним способом вказаним на сайті у розділі Контакти.

4. Покупець може оплатити вартість замовленого Товару такими способами:

4.1. Банківською платіжною картою онлайн через Сайт.

4.2 За попереднім погодженням з Продавцем, готівкою або (за технічної можливості) банківською платіжною картою через службу доставки та її партнерську фінансову установу, відповідно до правил, визначених такою фінансовою установою, на розрахунковий рахунок Продавця.

5. При оплаті за Товар способами, передбаченими п. 4.1 і 4.2. даної Публічної оферти, комісійну винагороду фінансовій установі за переказ коштів за Товар сплачує Продавець.