Optoma UHD38

Optoma
45079223
62320,00
грн.
Дивіться кіно та телепередачі з проектором набагато більшого розміру, ніж будь-який телевізор. Ви можете розкривати широкоформатне зображення до 300 дюймів*. Ідеально підходить для перегляду кіно на великому екрані у комфортній домашній обстановці.

Перегляд при розсіяному світлі
Цей універсальний проектор для домашніх розваг поєднує високу яскравість і соковиті кольори для реалістичних візуальних ефектів навіть при денному світлі. Ідеально підходить для перегляду телевізійних шоу, спортивних трансляцій кінофільмів або відео-ігор із сім'єю чи друзями у будь-який час доби.

Дозвіл 4K UHD
Завдяки більш ніж восьми мільйонам пікселів роздільна здатність Ultra HD 4K в чотири рази перевищує деталізацію Full HD, забезпечуючи тим більш чітке, живе зображення і більш насичені кольори. Дозволяє сидіти ближче до екрану та отримувати захоплюючі емоції від перегляду.

HDR та HLG сумісність
Здатні отримувати та відображати як HDR10, так і Hybrid Log Gamma (HLG) HDR контент, дані проектори Optoma дозволяють побачити набагато більше деталей та текстури. Об'єкти виглядають більш цілісними та живими, а додаткова деталізація створює більше відчуття глибини; ніби ви дивитеся у вікно.

Дивовижні кольори
Дивіться фільми, телепередачі та грайте в ігри з приголомшливою якістю кольору. Надійні та продуктивні проектори Optoma підійдуть для будь-якої мети та випадку. Домашні проектори здатні відтворювати колірну гаму стандарту Rec.709, міжнародного стандарту HDTV, щоб гарантувати вам кінематографічне зображення точно, як було задумано режисером. А також більш насичені кольори, відмінно підходять для ігор та анімаційних фільмів.

Система керування кольором (CMS)
Відображення точних реалістичних кольорів дозволяє досягти найкращої відповідності контексту. Ця унікальна функція забезпечує гнучкість тонких параметрів кольору для оптимальної точності передачі зображення.

Режими ISF
Ця функція дозволяє зберегти відкалібровані налаштування денного та нічного режимів для вражаючого перегляду.

Два HDMI входи
Грайте у відео-ігри, транслюйте відео та діліться фотографіями на великому екрані, не виходячи з власного будинку. За допомогою двох входів HDMI можна легко підключитися до ігрової консолі, ресивера, ноутбука, ПК, програвача Blu-Ray або медіаплеєра за допомогою одного кабелю. Ви також можете перетворити його на Smart проектор, підключивши до нього HDMI адаптер, такий як Google Chromecast™, Amazon Fire TV, Apple TV™ або Roku® stick.

Поліпшений геймінг
Покращений геймінг з оптимізованою затримкою введення до 4.20мс для блискавичного часу відгуку.

Плавний рух із частотою 240Гц
Насолоджуйтесь ультра-плавним рухом у кадрі зі зменшеною затримкою відгуку. Висока частота оновлення 240Гц полегшує відстеження дії, що дає вам більше шансів потрапити у ціль раніше. Ідеально підходить для відеоігор.

Ігровий режим
Ігровий режим оптимізує ваш проектор для блискавичного часу відгуку, максимальної контрастності та яскравості кольорів для максимально чіткої передачі кожної деталі, давай можливість зосередитися на перемозі.

Побачити більше
Пориньте з головою в гру і насолоджуйтесь захоплюючим процесом на великому екрані до 300". Грати в мережеві відеоігри з великою кількістю гравців набагато приємніше з великими розділеними областями екрану.

Вбудований динамік

Якісне відтворення аудіосигналу, простота підключення та налаштування, скорочення витрат: немає необхідності купувати дорогі зовнішні гучномовці.

Технологія, матриця: DLP

Максимальна роздільна здатність: 4K (3840x2160)

Джерело світла: Лампа

Яскравість, ANSI Lm: 4000

Контрастність,: 1: 1000000

HDMI, шт: 2

Відеоформати: 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 2160p(50/60Hz)

Проекційне відношення: 1,5-1,66:1

Ресурс лампи, год: 4000

Рівень шуму, дБ: 28

Споживана потужність, Вт: 305

whd: 315x118x270 mm

Weight: 3980 g

Популярні товари
Click to order