2LP B.B. King & Eric Clapton: Riding With The King

LP0003
2186,00
грн.
"Riding with the King" - студійний блюзовий альбом Еріка Клептона та Бі Бі Кінга, виданий у 2000 році, який повністю відповідає всім "блюзовим стандартам". Це дає можливість слухачеві насолодитися музикою і гідно оцінити майстерність музикантів. Альбом отримав премію Греммі в номінації «Кращий традиційний блюзовий альбом» та став 2×мульти-платиновим.
Кінг і Клептон почали виступати в 1967 році в кафе Au Go Go в Нью-Йорку. Тоді зовсім молодий Ерік, був членом молодіжної групи Cream. Незважаючи на це - спільна творчість музикантів відбулася через багато років - запис пісні "Rock Me Baby", що вийшла в альбомі Кінга "Deuces Wild". Тоді ж Клептон прийняв рішення записати з Бі Бі Кінгом спільний альбом. Запис завершився 2000 року, тоді Клептону було 55 років, Кінгу - 74.
Альбом включає п'ять старих пісень Кінга 50-х — 60-х років, що дійсно потішить справжніх поціновувачів блюзу: «Ten Long Years», «Three O'Clock Blues», «Help the Poor», «Days of Old» та «When My Heart Beats Like a Hammer», а також пісню Великого Білла Брунзі «Key to the Highway», яку Клептон вже записував на початку 70-х у складі гурту Derek and the Dominos. Заголовна пісня Riding with the King вперше була записана Джоном Хайаттом на однойменному студійному альбомі 1983 року.
"Riding with the King" - розширене видання до 20-річчя, включає дві платівки. Надрукований на 180-грамовому синьому вінілі з треками "Rollin' And Tumblin'" і "Let Me Love You Baby", що раніше не видавалися.
Дизайн зовнішнього конверту оформлений у ретро стилі із властивим шармом блюзу, оформлення у вигляді спільних фотографій Клептона та Кінга – дивовижно передають настрій альбому.
Зміст:
A1 Riding With The King
Written-By – John Hiatt
4:23
A2 Ten Long Years
Written-By - Jules Bihari, Riley B. King
4:41
A3 Key To The Highway
Written-By – William Broonzy*, Charles Seger*
3:40
A4 Marry You
Written-By – Craig Ross, Doyle Bramhall II, Susannah Melvoin
4:59
B1 Three O'Clock Blues
Written-By - Jules Bihari, Riley B. King
8:37
B2 Help The Poor
Written-By – Charles Singleton
5:05
B3 I Wanna Be
Written-By – Charlie Sexton, Doyle Bramhall II
4:46
C1 Worried Life Blues
Written-By – Maceo Merriweather
4:26
C2 Days Of Old
Written-By - Jules Bihari, Riley B. King
3:00
C3 When My Heart Beats Like A Hammer
Written-By - Jules Bihari, Riley B. King
7:08
C4 Hold On I'm Coming
Written-By – David Porter, Isaac Hayes
6:20
D1 Come Rain або Come Shine
Written-By – Harold Arlen & Johnny Mercer
4:10
D2 Rollin' And Tumblin' 4:30
D3 Let Me Love You Baby

Популярні товари
Click to order