LP AC/DC: Power Up

LP0012
2186,00
грн.
"Power Up" — сімнадцятий студійний альбом легендарного австралійського рок-гурту AC/DC, який вийшов 13 листопада 2020 року.
З цим альбомом пов'язано багато подій: «Power Up» відзначився поверненням культового вокаліста Браяна Джонсона, барабанщика Філа Радда та бас-гітариста Кліффа Вільямса, які вирішили залишити гурт 2014-2016 роках, також це перший альбом гурту AC/DC після одного з найбільш невизначених періодів у їхній історії – включаючи смерть засновника Малькольма Янга у 2017 році. І, цілком доречно, що дух Малькольма помітно в альбомі - його брат Ангус подбав про те, щоб запис містив широкий спектр гітарних ідей і рифів, які він придумав разом з Ангусом у попередні десятиліття.
Цей альом можна назвати любовним листом до важкого року.
Про це свідчить головний сингл «Shot In The Dark», який одразу займає своє місце серед одних із найбільших досягнень групи за майже 50-річну кар’єру. Композиція трималась на першому місці в чарті Billboard Mainstream Rock Tracks протягом двох тижнів на початку листопада 2020 року. «Постріл у темряві, змушує вас почуватись добре», — це повідомлення Джонсона звучить про вкрай необхідний позитив при самих важких ситуаціях.
Cлід відмітити, що альбом просто пронизаний любв'ю до року та рок-окультизму. Про це свідчить найвиразливіші приспіви з альбму та текст композицій. «Demon Fire, це все, чого ти хочеш», — радісно вигукує Джонсон під час пісні «Demon Fire», одного з найбільш шалених треків альбому, який підкреслює потужні барабани Філа Радда, який повернувся на сцену.
Відчуття звуку неперевершене, моментами звук безперервно брудний, але ж хлопці дотримуються свого впізнаваного бренду рок-н-ролу.

"Power Up" завершується на «Code Red», де стає зрозуміло, що непохитна відмова змінюватися не є поганою річчю. Незважаючи на це, «Power Up» - далекий від повторного винаходу колеса, але він є радісним святкуванням неприборканого важкого року, який пов'язаний з ними майже 50 років, і, можна сподіватися, є об’єднуючим закликом до майбутнього.
Зміст:
A1 Realize
A2 Rejection
A3 Shot In The Dark
A4 Through The Mists Of Time
A5 Kick You When You're Down
A6 Witch's Spell
B1 Demon Fire
B2 Wild Reputation
B3 No Man's Land
B4 Systems Down
B5 Money Shot
B6 Code Red

Популярні товари
Click to order