Програвач вінілу. Technics SL-1500CEE-K Black

Technics
SL-1500CEEK
52972,00
грн.
У створенні приводного блоку, основного компонента програвача, використовувалися технології, розроблені при конструюванні програвачів типу SL-1200 і професійних програвачів типу SL-1000R. Прямий привід без сердечника, такий же, як в пристроях SL-1200GR, дозволяє досягти високої точності обертання і відтворення сигналу записи. Щоб уникнути нерівномірності обертання, званою - синхронним моментом, на всю задню поверхню опорного диска (на який поміщається пластинка) наноситься шар гуми, що амортизує . Це дозволяє оптимальним чином контролювати інерцію опорного диска. До рами програвача з литого алюмінію прикріплений спеціальний матеріал - суміш АБС зі скловолокном, що утворює двошарову конструкцію. Віброгаситель складається з пружини і гуми, що забезпечують оптимальну амортизацію вібрації. Як і в інших виробах Technics, в цьому пристрої використовується універсальний статично збалансований S-образний тонарм. Прецизійний підшипник з такою ж карданної підвіскою і корпусом, як і в пристроях SL-1200, забезпечує високу чутливість в момент запуску. Крім того, для подальшого підвищення надійності передбачений знімний кабель живлення і позолочені клеми звукових і лінійних роз'ємів, що зменшує деградацію звуку.

ПРОГРАВАЧ ЗІ ВБУДОВАНИМ ЕКВАЛАЙЗЕРОМ ЗВУКА І ГОЛОВКОЮ ЗВУКОЗНІМАЧА
Програвач з вбудованим еквалайзером звуку і головкою звукознімача для забезпечення більш комфортного звучання аналогових записів, програвач SL-1500C оснащений вбудованим еквалайзером звуку і головкою звукознімача, що позбавляє від необхідності купувати їх окремо для підключення різного аудіообладнання. Щитовидна конструкція вбудованого еквалайзера звуку пригнічує зовнішні шуми і шуми від джерела живлення. Крім того, передбачений вимикач лінійного виходу на випадок його невикористання.

Конструкція програвача забезпечує надійний захист вихідного сигналу з звукознімача від негативного зовнішнього впливу. Виділений контур живлення для блоку вихідного сигналу RCA ізольований від контуру живлення блоку лінійного виходу. При цьому довжина контуру вихідного сигналу RCA мінімальна, що сприяє збереженню якості звуку. Ізольовані блоки роз'ємів також не допускають помилок при підключенні. У комплект включена головка звукознімача Ortofon 2M RED типу MM. Ця головка підвищує якість звучання вінілових записів на програвачі SL-1500C.

ФУНКЦІЯ АВТОМАТИЧНОГО ПІДЙОМУ ДЛЯ УДОБСТВА ЗМІНИ ПЛАТІВОК
Після досягнення кінця пластинки спеціальний механізм автоматично піднімає головку звукознімача, що оберігає пластинку і голку від зносу. Компоненти, що виконують цю функцію, розміщені біля основи тонарма, що усуває їх вплив на сам тонарм. Проста конструкція, що не припускає використання двигуна, не робить електричного впливу і вібрації на тонарм і не впливає на його переміщення. Зважаючи на численні запити користувачів на оснащення програвача функцією автоматичного підйому була обрана конструкція, що найменшим чином впливає на якість звуку. У той же час програвач відрізняється мінімальним необхідним набором функцій відтворення, що забезпечує простоту і зручність використання.

ПРОСТОТА КОНСТРУКЦІЇ І ФУНКЦІОНАЛЬНА КРАСА
Пристрій SL-1500C відрізняється простою, без надмірностей, конструкцією, але в той же час - фірмовою зручністю роботи, яким знамениті вироби Technics. Привабливий дизайн підкреслює красу вашої улюбленої музики.

Bluetooth: Нема

Фонокректор: Вбудований

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45, 78 об/хв.

Перемикання швидкості: Електричне

Катридж звукознімання: Ortofon 2M Red

Габарити: 453x169x372 мм

Вага: 9,9 кг

Популярні товари
Click to order