Програвач вінілу. Pro-Ject Debut Recordmaster OM5e Walnut

Pro-Ject
000014047
21000,00
грн.
Програвач вінілу Pro-Ject Debut Recordmaster OM5e має всі переваги моделей своєї серії, однак має і деякі особливості. Апарат виготовлений на масивному шасі з MDF, яке володіє чудовими антирезонансними характеристиками, і встановлений на демпфуючих опорах. Pro-Ject Debut Recordmaster OM5e оснащений чудовим акриловим опорним диском, що захищає пластинку від вібрацій без використання додаткового мату. Диск спирається на підшипник, вісь якого виконана з нержавіючої сталі, а корпус з бронзи. Як і на інших моделях серії, на програвачі встановлений фірмовий тонарм з карбону, з інтегрованим шеллом і прецизійними підшипниками. На тонармі змонтований звукознімач Ortofon OM5E, проте повний набір регулювань дозволяє змонтувати на ньому будь-яку іншу стандартну MM або MC-головку.
Програвач оснащений фірмовим стабілізатором двигуна на базі кварцованного генератора, що задає перемикання швидкості 33/45 оборотів в хвилину. Особливістю даної моделі є наявність вбудованого високотехнологічного АЦП, сигнал з якого можна знімати з оптичного або USB-вихода. Це дозволяє підключити програвач до AV-ресевера, підсилювача або навіть саундбару, які не мають вільного лінійного входу. Роз'єм USB в Pro-Ject Debut Recordmaster OM5e використовується для передачі сигналу на PC / Mac, для збереження цифрових копій записів на вінілі. При цьому підтримується конвертація в формати High resolution (PCM 24 біт / 192 кГц або DSD256), що дозволяє повністю зберегти оригінальну аналогову якість звучання вінілу. Крім того, до складу Pro-Ject Debut Recordmaster OM5e входить вбудований фонокорретор і на вихідні RCA-роз'єми програвача можна подавати сигнал як з нього, так і безпосередньо з звукознімача.
Апарат комплектується фірмовим фоно-кабелем і акриловою кришкою. Дана модель поставляється в чотирьох варіантах оздоблення: лаковий чорний, білий і червоний, або шпон горіхового дерева.

Особливості:
Вбудований АЦП High Resolution з оптичним USB-виходом
Комутовані лінійний або Phono-виходи
Електронне перемикання швидкості обертання диска 33/45 об / хв
Карбоновий тонарм 8,6 дюйма
Попередній MM-звукознімач Ortofon OM5E

Фонокректор: Вбудований

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45 об/хв.

Перемикання швидкості: Електричне

Габарити: 415x112x335 мм

Вага: 5 кг

Популярні товари
Click to order