Програвач вінілу.Technics SL-1210 MK7 Black

Technics
SL-1210MK7EE
57000,00
грн.
Програвач Technics SL-1210MK7 є новим доопрацюванням моделі, що стала дуже популярною у меломанів і ді-джеїв. У моделі Technics SL-1210MK7, зрозуміло, був збережений основний принцип конструкції - прямий привід від двигуна з великим пусковим моментом. Прямий привід забезпечує стабільне і точне підтримання швидкості обертання пластинки, а також можливість її плавного регулювання і ручного пригальмовування (останні дві обставини і роблять програвач таким бажаним для професіоналів). У моделі Technics SL-1210MK7 двигун був доопрацьований, що ще більше поліпшило його параметри і підвищило надійність і стабільність роботи.

Technics SL-1210MK7 оснащений статично збалансованим S-образним тонармом, також є класичним для програвачів компанії. Завдяки високій точності виготовлення і продуманій конструкції тонарм забезпечує чудовий трекінг і якісне звучання навіть на пластинках з неідеальної поверхнею.

Technics SL-1210MK7 оснащений потужним нерезонуючим шасі з литого алюмінію і ABS-плити в нижній частині, яке встановлено на комбінованих демпфірованних опорах - вони мають гумову оболонку і внутрішню пружину. При цьому опори мають регулювання по висоті, що дозволяє виставити Technics SL-1210MK7 точно по горизонталі навіть на нерівних поверхнях. Опорний диск в програвачі також алюмінієвий і покритий зверху гумою, яка демпфує його, а також служить в якості килимка для платівки. Колір підсвічування стробоскопа і органів управління в програвачі можна міняти з допомогу мікроперемикача.

У моделі Technics SL-1210 MK7 встановлена ​​цифрова схема пітч-контролю (плавної зміни швидкості обертання диска), що працює в діапазоні ± 8 або 16%, що підвищує точність регулювання. Technics SL-1200MK7 оснащений електронним перемикачем швидкості 33, 45 або 78 об / хв. Також тут є і зручне підсвічування Target Light, яке було вперше застосована в моделі SL-1210MK2. Використання для освітлення яскравого світлодіода з білим світінням робить програвач зручним у використанні навіть в темних приміщеннях.

Особливості:
Класична конструкція Technics
S-подібний тонарм 9 дюймів
Алюмінієві шасі і опорний диск
Pitch-контроль і електронне перемикання швидкості

Bluetooth: Нема

Фонокректор: Нема

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45, 78 об/хв.

Перемикання швидкості: Електричне

Катридж звукознімання: Ortofon 2M Red

Габарити: 453х169х353 мм

Вага: 9,6 кг

Популярні товари
Click to order