Вініловий програвач Elac Miracord 60

Elac
53418
32999,00
грн.

Вініловий програвач Elac Miracord 60.

У 2016 році ім'я Miracord було відновлено в спільноті аудіо високого класу. Через 3 роки та 3 випуску продукту, Miracord 60 готовий продовжити унікальну сагу ELAC Audiophile Turntable Saga. Miracord 60 був розроблений, щоб привнести всесвітньо відомий і привабливий дизайн успішного Miracord 90 в новий клас програвачів ELAC. В результаті вийшов програвач, яка не заперечує свого походження, але при цьому підкреслює свою індивідуальність.


Новий Miracord 60 уособлює бездоганну гладкість вінілу і позачасовий елегантний дизайн.


Масивне шасі ELAC Miracord 60 вагою 5,5 кг виконано з MDF та встановлено на демпфируючі опори з силікону. Шасі має відмінну стійкість до резонансів і надійно захищає програвач від вібрацій. У даній моделі використовується опорний диск, виготовлений з алюмінію. Диск спирається на сталевий підшипник з рубіновою кулькою діаметром 8 мм. Корпус підшипника виготовлений з бронзи й він має мінімальне тертя для збереження стабільності обертання.


У програвачі ELAC Miracord 60 використовується класичний привід, що забезпечує хорошу стабільність швидкості при відсутності вібрацій і шумів. Мотор постійного струму змонтований з подвійною механічною розв'язкою від шасі. При цьому матеріал з високими демпфірувальними властивостями, використаний для вібророзв'язки двигуна, був розроблений в компанії ELAC. Стабільність обертання приводу управляється за допомогою електронної PID-схеми, що має оптичний датчик.


Програвач ELAC Miracord 60 оснащений легким тонармом з вуглеволокна з прецизійним карданним підшипником. Тонарм має знімний шелл, що значно розширює вибір відповідного звукознімача і напевно сподобається багатьом меломанам. Можлива установка картриджа вагою 3,5 - 15 г при 0,5 - 5 г притискної сили. Конструкцією тонарма передбачена можливість настройки антіскейтінга.


Для підключення до зовнішнього фонокоректору або відповідного входу інтегрального підсилювача або AV-ресивера на програвачі є пара позолочених RCA-гнізд.


ELAC Miracord 60 має досить комфортний, збалансований звуком з мінімальним рівнем шумів і дуже високою деталізацією, характерною для програвачів вінілу високого класу.

Bluetooth: Нема

Фонокректор: Вбудований

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33 1/3, 45 об/хв.

Популярні товари
Click to order