Програвач вінілу. Pro-Ject T1 OM5e White

Pro-Ject
9120097820020
16044,00
грн.
Програвачі вінілу Pro-Ject серії T1 виконані з урахуванням всіх вимог, що пред'являються до моделей класу Hi-Fi, однак пропонуються за доступною для більшості меломанів вартістю. При розробці цієї серії Pro-Ject використовувала ту ж концепцію, що і в своїй дуже вдалій лінійці Essential III - моделі серії мають однакову базову конструкцію, але різне функціональні оснащення. Таким чином, кожен користувач зможе вибрати програвач саме з тим набором додаткових функцій, які потрібні саме йому. Pro-Ject T1 являє собою базову модель серії, конструкція якої була розроблена практично з «нуля». У той же час апарат має цілком впізнаваний зовнішній вигляд, а якість його виготовлення та оздоблення можна вважати одним з кращих в даній ціновій категорії. Шасі програвача виготовляється на верстаті з ЧПУ і має суцільну структуру, без внутрішніх пустот або використання пластикових елементів.
Pro-Ject T1 має демпфируючі опори, що забезпечують надійну механічну розв'язку. На програвачі встановлений диск товщиною 8 мм з загартованого скла, який володіє чудовими антирезонансним характеристиками. Також тут є субдіск, який з'єднаний зі шківом двигуна еластичним пассіком. Опорний підшипник виготовлений з високою точністю з сталі і бронзи. Таке рішення дозволило зробити зовнішній вигляд Pro-Ject T1 акуратним і лаконічним, і досягти плавного обертання пластинки з мінімальними вібраціями. Програвач оснащений малошумливим двигуном і має ручне перемикання швидкості обертання 33 або 45 об / хв. 
На програвачі встановлений легкий алюмінієвий тонарм з прецизійним опорним підшипником і інтегрованим шеллом. На тонарм встановлений MM-звукознімач Ortofon OM5e, який повністю налаштований на заводі. Таким чином, Pro-Ject T1 потребує дуже простої первісної збірці, яку зможе без зусиль виконати навіть початківець користувач.
Програвач оснащений фірмовим з'єднувальним фоно-кабелем з позолоченими RCA-роз'ємами. У комплект поставки Pro-Ject T1 входять акрилова пилезахисна кришка і килимок для опорного диска.

Фонокректор: Нема

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45 об/хв.

Перемикання швидкості: Механічне

Габарити: 415х100х335 мм

Вага: 3,8 кг

Популярні товари
Click to order