Вініловий програвач Cambridge Audio ALVA TT2 Direct Drive Turntable

Cambridge Audio
C11228K
82000,00
грн.
Alva TT2 - програвач із системою прямого приводу, з виготовленим на замовлення MC-картриджем, абсолютно новим тонармом та Hi-Res Bluetooth із вбудованим фонокоректором. Нові програвачі Alva користуються підвищеним інтересом, пропонуючи комфортне користування та чудову якість звуку.
Alva TT2 призначений для справжніх вінілофілів, які хочуть слухати записи у винятковій якості – без необхідності вибирати або встановити додаткові компоненти. Варто зазначити, що модель поставляється із встановленим картриджем. Він також підключається практично до будь-якої аудіосистеми завдяки вбудованому фонокорректору, що перемикається.
Висока роздільна здатність Bluetooth
Вбудований Bluetooth aptX HD звільняє Alva від решти вашого Hi-Fi. Завдяки можливості розмістити деку Alva на будь-якій плоскій поверхні ваші записи завжди будуть у центрі уваги. Музику можна передавати на будь-які сумісні пристрої Bluetooth, включаючи навушники, з якістю Hi-Res до 24 біт/48 кГц. Також є можливість деактивувати його та просто використовувати фонокабелі – вибір за вами.
Вбудований фонокоректор
AlvaTT2 має вбудований фонокоректор, аналогічно відзначеній нагородами моделі Alva Duo. Розкрийте неймовірні деталі ваших музичних записів. Ви можете підключити TT2 до будь-якого підсилювача або сумісної акустичної системи. Також відключайте фонокоректор деки або залишайте відкритими варіанти модернізації.
Попередньо встановлений картридж MC
Попередньо встановлений картридж High-Output MC – високопродуктивний картридж з рухомою котушкою (MC) з відкритим кантилевером.
Основна його мета: зменшити небажаний резонанс та вібрацію, забезпечити високий рівень посилення та неймовірну музичну деталізацію під час відтворення.
Прямий привід
Alva TT2 оснащений двигуном із прямим приводом із середнім крутним моментом, як і його попередник TT. 8-полюсний 3-фазний безщітковий двигун постійного струму з кварцовим керуванням - забезпечить точну швидкість поворотного столу. Завдяки точному управлінню та безшумній роботі Alva TT2 досягає низький коефіцієнт детонації всього – 0,06%. Це забезпечує чудову стабільність висоти тону, особливо під час довгих музичних композицій.
Опорний диск
Опорний диск нагадує полірований камінь. Він виготовлений з поліоксиметилену, напівкристалічного термопластика, який використовується в точному машинобудуванні, де потрібна висока жорсткість та стабільність розмірів. Вага диска в поєднанні з двигуном з прямим приводом із середнім моментом, що крутить, забезпечує чудову стабільність швидкості під час відтворення пластинок.
Абсолютно новий тонарм
Для Alva TT2 інженери вибрали новий потужний тонарм із низьким резонансом. Мінімізуючи резонансні частоти, у поєднанні з картриджем, він допомагає витягти з ваших записів максимальну деталізацію. Знімний шелл з литого алюмінію під тиском спрощує заміну картриджів, а потім налаштовує їх з більшою точністю завдяки новому циферблату, що перешкоджає ковзанню.
Лаконічний дизайн
Колекція вінілу може зберігатися все життя, як і ваш програвач!
Alva TT2 має міцний корпус, починаючи з верхньої пластини, що витесана з 6-міліметрового алюмінієвого листа та шару EVA для поглинання небажаної вібрації. Програвач оснащений композитним корпусом та важить вражаючі 10,9 кг.
Надійна та міцна конструкція з алюмінієвою верхньою панеллю місячно-сірого кольору та матовою чорною основою, що звужується до
фірмової клиноподібної основи - уособлює позачасовий домашній стиль.
Захист від пилу
Відкидна пилозахисна кришка допоможе зберегти в ідеальному стані ваш програвач. Її досить легко піднімати та опускати, є можливість зняти.
Що в коробці?
Програвач вінілових пластинок ALVA TT2 з прямим приводом, пилозахисний чохол, короткий посібник, 2 шарніри, датчик голки Ortofon, противага, знімний шелл з картриджем з рухомою котушкою, пластина з поліоксиметилену, шнури живлення, кабель RCA, посібник з безпеки, провід заземлення.

Технічні характеристики:
ТИП: Прямий привід
ШВИДКОСТІ ПОВОРОТНОГО СТОЛУ: 33,3, 45 об/хв
ВАУ І ФЛАТТЕР: <0,1%
ДИСК З ПОВОРОТНИМ СТОЛОМ: ПІМ (поліоксиметилен)
ДІАМЕТР ДИСКУ: 305мм
ВАГА ДИСКУ: 2,2 кг
АУДІО ВИХІД: RCA фоно/лінійний рівень (переключається)
BLUETOOTH: SBC/aptX/aptX HD
ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ: 100-240 В змінного струму, 60/50 Гц
СПОЖИВАНА ПОТУЖНІСТЬ: 5,5 Вт
МАКСИМАЛЬНА СПОЖИВАНА ПОТУЖНІСТЬ: 20 Вт
ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ В РЕЖИМІ ОЧІКУВАННЯ: <0,25 Вт
РОЗМІРИ (Ш Х В Х Г): 435 х 139 х 368 мм
МАСА: 10,9 кг
ПОСИЛЕННЯ ФОНОКОРЕКТОРА ПРИ ЧАСТОТІ 1 КГЦ: 42 дБ
НОМІНАЛЬНА ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ФОНОКОРЕКТОРА: 250 У середньокв.
ВХІДНИЙ ШУМ ФОНОКОРЕКТОРА (A-Зважений): 0,1 мкВ середньокв.
ТОЧНІСТЬ КРИВОЇ RIAA ФОНОКОРЕКТОРА: *+/- 0,3 дБ 30 Гц-20 кГц
СПІВДІЛЕННЯ СИГНАЛ/ШУМ ФОНОКОРЕКТОРА: >90 дБ
ФОНОКОРЕКТОР THD+N 1KHZ: 0,0025%
ВХІДНИЙ ІМПЕДАНС ФОНОКОРЕКТОРА: 47 кім
ВХІДНА ЄМНІСТЬ ФОНОКОРЕКТОРА: 330пФ
ТИП ТОНАРМА: статичний збалансований тонарм зі знімним шеллом
ЕФЕКТИВНА ДОВЖИНА ТОНАРМА: 221,5 мм
ВИСТУП ТОНАРМА: 19мм
ЕФЕКТИВНА МАСА ТОНАРМА: 19,6 г
МАСА КАРТРИДЖІВ, СУМІСНИХ З ТОНАРМАМИ: 4,5-12 г
КАРТРИДЖ: рухома котушка з високою вихідною потужністю
ЧАСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА КАРТРИДЖУ: *+/- 1дБ 30Гц-20кГц

Bluetooth: Вбудований

Фонокректор: Вбудований

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45 об/хв.

Габарити: 435 x 139 x 367 мм

Вага: 9 кг

Популярні товари
Click to order