Програвач вінілу. Pro-Ject The Classic Evo Quintet-Red Eucalyptus

Pro-Ject
9120097820198
73500,00
грн.
Новий програвач Classic Evo заснований на успішному лауреата премії EISA The Classic і на досвіді, щоб додати ключові зміни в Classic Evo, додавши функції продуктивності, які рідко зустрічаються в цій ціновій категорії. Для підвищення комфорту була вбудована електронна зміна швидкості, яка дозволяє перемикатися з 33 до 45 об / хв (і навпаки) натисканням кнопки.

У важкій алюмінієвій пластині використовуються передові термопластичні еластомери (TPE) для оптимізації поведінки резонансу. Недоліком для більшості старих конструкцій було саме коло. Всі литі пластинки були важкими (що добре для сталості швидкості і низького рівня детонації). Коло The Classic Evo точно виготовлено зі спеціального алюмінієвого сплаву, знову демпфіруючого TPE.

Прецизійна аллюминиевая пластина з гравіюванням, як і в обмеженому виданні Vienna Philharmonic Recordplayer, дозволяє значно поліпшити характеристики. Ця надзвичайно складна деталь точно обробляється і гарантує дуже хорошу ізоляцію між шумом підшипника і самим диском.

Радикально новий класичний тонарм є результатом 25-річного досвіду в області механічного конструювання. Тонармова трубка виготовлена ​​з сендвіча з вуглецем і алюмінієм: вуглець для жорсткості і швидкості, а також для кращого демпфірування. Підшипник був модернізований до того ж типу, який використовується в тонармі Pro-Ject CC EVO. Це полегшує вертикальне і горизонтальне переміщення без тертя, гарантуючи точне відстеження по всій тривалості запису. Противагу включає демпфер TPE, який дозволяє зменшити амплітуду резонансної частоти тонарм-картриджа на 50%.

Стандартно поставляється картридж з рухомою котушкою Ortofon Quintet Red. Проте, оскільки тонарм також забезпечує чудове демпфірування і гнучкість, його ефективну масу можна назвати середньої тяжкості, тому він також є дуже хорошим партнером для картриджів MC.

Bluetooth: Нема

Фонокректор: Нема

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45, 78 об/хв.

Перемикання швидкості: Електричне

Катридж звукознімання: Ortofon Quintet Red

Габарити: 462х131х351 мм

Вага: 10,5 кг

Популярні товари
Click to order