Вініловий програвач Cambridge Audio ALVA ST Turntable

Cambridge Audio
C11235K
41000,00
грн.
Alva ST - програвач з ремінним приводом.
Насамперед ваш комфорт
Alva ST ідеальний для людей, які хочуть слухати улюблені композиції у винятковій якості — без необхідності вибирати або встановлювати додаткові компоненти. Програвач легко виконає ваше бажання, завдяки встановленому ідеально зручному картриджу. Ще одна перевага Alva ST - можливість підключення практично до будь-якої аудіосистеми, оскільки модель має вбудований фонокорректор, що перемикається, який здатний працювати через бездротовий зв'язок з акустичними системами Bluetooth.

Висока роздільна здатність Bluetooth
Вбудований Bluetooth aptX HD звільняє Alva від решти вашого Hi-Fi. Завдяки можливості розмістити деку Alva на будь-якій плоскій поверхні ваші записи завжди будуть у центрі уваги. Музику можна передавати на будь-які сумісні пристрої Bluetooth, включаючи навушники, з якістю Hi-Res до 24 біт/48 кГц. Також є можливість деактивувати його і просто використовувати фонокабелі - вибір за вами.

Вбудований фонокоректор
Alva ST має вбудований фонокоректор, аналогічно відзначеної нагородами моделі Alva Duo. Розкрийте неймовірні деталі ваших музичних записів. Ви можете підключити програвач до будь-якого підсилювача або сумісної акустичної системи. Також відключайте фонокорректор деки або залишайте відкритими варіанти модернізації.

Попередньо встановлений картридж MM
В програвачі встановлений картридж Audio Technica Moving Magnet. Завдяки цьому без складного налаштування ви програватимете платівки за лічені хвилини. Еліптична голка забезпечує велику площу контакту з канавками пластинок, забезпечуючи точне відстеження інформації та чудову якість звуку.

Ремінна передача
Alva ST використовує перевірений метод ременної передачі, доповнений електронним регулюванням швидкості двигуна. Після першого підключення ременя вам не потрібно буде знову заглядати під диск. Ви можете вибрати потрібну швидкість за допомогою двох лаконічних електронних кнопок, розташованих на алюмінієвій верхній панелі - з легкістю перемикайте між відтворенням альбомів і улюблених синглів.

Опорний диск
Диск Alva ST відлитий під тиском з алюмінію та оброблений на верстаті ЧПУ, що забезпечує абсолютно рівну і гладку поверхню. Алюмінієвий диск висотою 17 мм покритий гумовим килимком товщиною 5 мм доведено, що ця комбінація зменшує небажаний резонанс.

Абсолютно новий тонарм
Після кількох експериментів інженери Cambridge Audio зупинили свій вибір на новому масивному тонармі з низьким резонансом. Мінімізуючи резонансні частоти у поєднанні з картриджем, він допомагає витягти із записів максимальну деталізацію. Знімний шелл з литого алюмінію, спрощує заміну картриджів, а потім налаштовує їх з більшою точністю завдяки новому циферблату, що перешкоджає ковзанню.

Непідвладний часу стиль
Колекція платівок може зберігатися все життя, як і ваш програвач! Саме це доведе вам Alva ST, який спроектований і розроблений у Лондоні з упором на класичний непідвладний стиль часу.
Програвач створений з алюмінієвою верхньою пластиною товщиною 1 мм і шаром EVA для поглинання вібрації поверх MDF. Так само він встановлений на композитному шасі - надійний і міцний і як бонус - відмінні звукопоглинаючі властивості. Надійна і міцна конструкція з алюмінієвою верхньою панеллю місячно-сірого кольору і матовою чорною підставою, що звужується до фірмової клиноподібної підстави, повністю відповідає мінімалістичному домашньому стилю.

Захист від пилу
Відкидна пилозахисна кришка допоможе зберегти в ідеальному стані ваш програвач. Її достатньо легко піднімати і опускати, є можливість зняти.

Що в коробці?
Програвач з ремінним приводом Alva ST, пилозахисний чохол, короткий посібник, 2 шарніри в комплекті, диск, противага, килимок, знімний шелл з картриджем з рухомим магнітом, адаптер живлення з роз'ємами, кабель RCA, провід заземлення, щуп Ortofon.

Особливості:
  • Bluetooth aptX HD — бездротова потокова передача, що перемикається у високій роздільній здатності.
  • Вбудований фонокоректор, який перемикається, забезпечує пряме підключення до підсилювача — спрощене налаштування.
  • Ремінний привід – з простим електронним керуванням, перемикання швидкості здійснюється за допомогою кнопки.
  • Попередньо встановлений картридж з рухомим магнітом — варіант, що добре зарекомендував себе, відтворення записів за лічені хвилини.
  • Новий тонарм зі знімним шеллом - легкий та міцний.

Bluetooth: Вбудований

Фонокректор: Вбудований

Тип катреджу: ММ

Швидкості відтворення платівок: 33, 45 об/хв.

Габарити: 435 x 139 x 367 мм

Вага: 9 кг

Популярні товари
Click to order