Yamaha R-N402 Black

Yamaha
ZU99820
25470,00
грн.
ережевий стереоресівер Yamaha R-N402 Black має унікальний дизайн, висхідний до «вінтажного» стилю Hi-Fi компонентів зі зручним розташуванням ручок і кнопок, лаконічний і привабливий. Шліфування алюмінієва передня панель має приємну на дотик текстуровану обробку. Ручки управління ті ж, що і на наших найшикарніших моделях. Все в Yamaha R-N402 Black - як всередині, так і зовні - наочно проявляє нашу прихильність досконалості і функціональності.

Межовий стерео-ресивер Hi-Fi класу Yamaha R-N402.
Hi-Fi мережевий стерео-ресивер з підтримкою технології MusicCast. Насичене високоякісне звучання на основі сигналу джерел високого дозволу, потокових сервісів і смартфонів, яке здатна забезпечувати лише аудіотехніка Yamaha.

Весь спектр джерел для відтворення музики:
Yamaha R-N402 - це ресивер і мережевий програвач в одному пристрої. Він дозволяє відтворювати аудіофайли, завантажені з Інтернету і збережені на диску комп'ютера або в мережевій системі зберігання даних. Можна також користуватися сервісами потокової музики або слухати передачі Інтернет-радіо (через vTuner). Спеціальний додаток Yamaha MusicCast дозволяє по бездротовому з'єднанню програвати мелодії, що зберігаються на смартфоні або планшеті.

MusicCast:
MusicCast - це нова революція в сфері поширення мережевого аудіоконтенту. Компоненти категорії MusicCast можна використовувати разом або окремо. Вся система управляється за допомогою єдиного зручного, швидкого і простого додатка. Використовуйте бездротові колонки, звукову панель, AV-ресивер - будь-які пристрої, які вам більше підходять, поєднуйте і комбінуйте їх, розширюючи згодом свою систему MusicCast. Абсолютно нова бездротова технологія Yamaha MusicCast відкриває нові можливості відтворення музики з урахуванням потреб кожного.

MusicCast розширює можливості розважальних систем:
Система MusicCast заснована на використанні високоефективної бездротової мережі передачі аудіоконтенту, по якій цифрові музичні файли зі смартфона, ПК або мережевого сховища можна передавати в потоковому режимі на інші пристрої що знаходяться в будинку категорії MusicCast. Передбачена також трансляція музики з телевізора, CD-плеєра та інших зовнішніх пристроїв, підключених до Yamaha R-N402. Можлива і потокова передача аудіоконтенту зі смартфонів або планшетів, підключених за технологією Bluetooth, на пристрої категорії MusicCast, що знаходяться в інших кімнатах.

Зручне додаток для управління системою:
Натисніть на віджет або іконку на екрані і візьміть під контроль всі аудіо і відтворення музики в будинку.

Трансляція потокового аудіосигналу по Wi-fi, Bluetooth® або AirPlay®:
Ви можете відтворювати будь-які аудіофайли зі свого смартфона по бездротовому з'єднанню Wi-fi, Bluetooth або AirPlay. Можна програвати музику з музичних додатків, радіододатків або місць для розміщення відеофайлів на кшталт YouTube ™

Виведення сигналу Bluetooth для трансляції потокової музики:
Модель Yamaha R-N402 доповнена новітньою технологією Bluetooth, що підвищує зручність бездротової передачі звукової інформації. Ви можете передавати потік музики з Yamaha R-N402 на Bluetooth-сумісні акустичні системи або навушники для індивідуального прослуховування.

Цифровий порт USB на передній панелі для підключення USB-накопичувачів (флешок):
Yamaha R-N402 має порт USB на фронтальній панелі для швидкого підключення USB-накопичувачів. Ви отримуєте миттєвий доступ до музики, збереженими у ньому, а завдяки цифровому з'єднанню забезпечується максимально висока якість звуку.

Функція відтворення без пауз:
У музичних альбомах зазвичай використовуються паузи між треками. Режим безперервного відтворення (Gapless Playback) дозволяє прибирати ці паузи, оскільки в деяких випадках вони руйнують емоційне напруження, створюваний музикою.

Відтворення DSD з дозволом 5,6 МГц і AIFF 192 кГц / 24 біт за допомогою високопродуктивного 24-розрядної ЦАП:
Для забезпечення максимально високої якості трансльованого по мережі аудіосигналу ресивер підтримує формати WAV / FLAC 192 кГц / 24 біт, Apple Lossless 96 кГц / 24 біт, DSD 5.6 МГц і навіть новий AIFF 192 кГц / 24 біт,. Ресивер має вбудований 192 кГц / 24 біт цифро-аналоговий перетворювач Burr Brown, який завоював міцну репутацію за високу якість. Вам, безсумнівно, сподобається це прекрасне звучання з високою роздільною здатністю.

Цифрові аудіовходи для телевізора або програвача Blu-Ray:
Модель Yamaha R-N402 обладнана оптичними і коаксіальними роз'ємами для підключення цифрових пристроїв. Оптичний вхід призначений для прийому аудіосигналу з телевізора, а коаксіальний - з програвача Blu-Ray. Аудіосигнал весь час залишається в цифровому просторі, забезпечуючи чисте, динамічне звучання в програмах будь-яких типів, будь то спортивний репортаж, фільм або концерт.

Кількість каналів: 2

Потужність, Вт: 125

Опір, Om: 8

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay

whd: 435x141x340 mm

Weight: 7300 g

Популярні товари
Click to order