Yamaha R-N602 Black

Yamaha
ZR97030
31652,00
грн.
Унікальний дизайн Yamaha R-N602, простий і привабливий, успадкований безпосередньо від Hi-Fi компонентів Yamaha, включає також зручне розташування кнопок. Шліфована алюмінієва передня панель має багату текстуровану обробку. Ручки управління ті ж, що і на наших найшикарніших моделях. Все в Yamaha R-N602 - як всередині, так і зовні - демонструє нашу відданість досконалості і функціональності.

Yamaha R-N602 - це ресивер і мережевий програвач в одному пристрої. Він дозволяє відтворювати аудіо файли, завантажені з Інтернету і збережені на диску комп'ютера або в мережевій системі зберігання даних. Можна також користуватися сервісами потокової музики або слухати передачі Інтернет-радіо (через vTuner). Спеціальний додаток Yamaha NP Controller дозволяє по бездротовому з'єднанню програвати мелодії, що зберігаються на смартфоні або планшеті.

Компанія Yamaha працює над своєю системою під назвою MusicCast. Не так давно представники японської компанії оголосили про новий прорив в області мережевої аудіо апаратури. Для вдосконалення своєї системи Yamaha провела безліч опитувань. За словами представників компанії, система дозволить без затримок передавати звук високої якості в кожен куточок квартири або приміщення. Фактично MusicCast дозволяє побудувати гнучку і масштабовану багатокімнатну аудіосистему, яку можна змінювати і підлаштовувати в залежності від поставлених завдань.

Завдяки технології Yamaha MusicCast користувачі зможуть підключати до сумісних пристроїв інші аудіо пристрої, розміщені по всьому будинку.

Програвач Yamaha R-N602 має порт USB на фронтальній панелі для швидкого підключення iPod, iPhone, iPad або USB-накопичувачів. Ви отримуєте миттєвий доступ до музики, збереженої в пам'яті пристрою, а завдяки цифровому з'єднанню забезпечується максимально висока якість звуку.

Ресивер підтримує формати WAV / FLAC 192 кГц / 24 біт, Apple Lossless 96 кГц / 24 біт, DSD Native 5.6 МГц і навіть новий AIFF 192 кГц / 24 біт, забезпечуючи максимально високу якість мережевого аудіо сигналу. У ньому використаний 192 кГц / 24 біт ЦА-перетворювач BurrBrown, що має міцну репутацію якості. Вам сподобається це прекрасне звучання з високою роздільною здатністю.

З включенням режиму Pure Direct звуковий сигнал йде в обхід ланцюгів управління тембром (НЧ і ВЧ), балансом і буферного підсилювача. Це покращує якість звуку при збереженні потужності вихідного сигналу. Коли звук стає чистішим, виразнішими стають найтонші музичні нюанси.

На передній панелі Yamaha R-N602 є регулятор для плавного настроювання тонкомпенсації. Відокремлений від загального регулятора гучності він дозволяє контролювати баланс нижніх і верхніх частот для оптимальної настройки діапазону тонів при будь-якому рівні вихідного сигналу, заповнюючи втрату нижніх частот, властиву для нашого сприйняття при прослуховуванні музики на малій гучності.

Ресивер Yamaha R-N602 має режим ECO, який майже на 20% * скорочує споживання електроенергії. Функція автоматичного вимкнення може спрацьовувати через 2, 4, 8 або 12 годин.

Кількість каналів: 2

Потужність, Вт: 105

Опір, Om: 8

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay

whd: 435x151x392 mm

Weight: 9800 g

Популярні товари
Click to order