Ресивер Yamaha RX-V385 Black

Yamaha
ZZ99010
20520,00
грн.
Це AV-ресивер нового покоління. від відомого виробника електроніки - Yamaha, який завдяки акустиці 5.1 і іншим новим технологіям, зумів добитися справді хорошого звучання, в сумі з приємним зовнішнім виглядом. 

Зовнішній вигляд

Зовні RX-V385 досить лаконічний і одночасно приємний, що дозволить йому, без всяких проблем, влитися в інтер'єр будь-якої кімнати, і прекрасно його доповнювати. Для легкого управління АС ресивером, на ньому розташоване одне невелике, алюмінієве коліщатко регулювання гучності і різні кнопки, які виводять інформацію на інформативний екран, за допомогою якого ви легко зможете зорієнтуватися в управлінні ресивером. До того ж, така дрібниця як круглі ніжки, на яких він стоїть, теж відмінно вписуються в загальну картину і тільки підкреслюють його стильний дизайн.

Звучання і внутрішня частина

Хоч зовнішній вигляд і справді важливий, також не менш важливим є і якість звуку, яку обробляє даний ресивер. А зі звуком у нього, як не дивно, все в повному порядку, оскільки він має кілька прекрасних і дуже корисних функцій:

  • Технологія Cinema DSP, дозволяє ресиверу використовувати спеціальну природну і експансивну звукову візуалізацію, завдяки чому слухач отримує максимальне занурення в атмосферу звучання.
  • А технологія під назвою YPAO, зчитує акустику кімнати і підбирає відповідний режим, щоб налаштувати тільки кращий звук для кожної окремої кімнати.
  • Ну і третя, можна сказати бонусна функція - енергозбереження, і тут врахована, адже завдяки технології ECO, енергоспоживання вдалося зменшити на більш ніж 20%, що дозволить вам навіть трохи заощадити.

Приймаючи рішення купити підсилювач для домашнього кінотеатру Yamaha V385, ви отримуєте пристрій із стильним зовнішнім виглядом і дійсно хорошим звуком, який досягається новими технологіями, впровадженими в даний пристрій.

Кількість каналів: 5.1

Бездротовий: Bluetooth

Вхідні HDMI: 4

Вихідні HDMI: 1

Габарити: 435 х 161 х 315 мм

Вага: 7,7 кг

whd: 435x161x315 mm

Weight: 7700 g

Популярні товари
Click to order