Ресивер Yamaha RX-V4A Black

Yamaha
VDK2240
30324,00
грн.
Yamaha RX-V4A Black

При цілком скромній вартості AV-ресивер Yamah RX-V4A дозволить вам створити сучасну і універсальну систему домашнього кінотеатру. Апарат має конфігурацію 5.2, що можна вважати оптимальним рішенням при озвучуванні кімнат середніх розмірів. При номінальній вихідній потужності в 80 Вт на канал, Yamaha RX-V4A, здатний ефективно працювати з підлоговою акустикою популярних марок і буде відтворювати динамічний і насичений звук. Вихідні каскади підсилювачів AV-ресивера виконані на дискретних компонентах і здатні віддавати в навантаження значний струм при мінімальних спотвореннях сигналу. 

Для того , щоб при використанні базового набору акустики зробити звучання системи більш виразним, Yamaha RX-V4A оснащений фірмовим DSP 3D. Ця цифрова технологія створює тривимірний навколишній простір і суб'єктивно розширює зону ефективного сприйняття музики і звукових доріжок кінофільмів. Для того, щоб настройка багатоканального комплекту домашнього кінотеатру вийшла простою і швидкою, в Yamaha RX-V4A використовується фірмова система автокалибровки YPAO. За допомогою виносного мікрофона вона дозволяє оцінити реальну акустичну обстановку в кімнаті прослуховування і вибрати оптимальні параметри звучання для всіх колонок.

AV- ресивер Yamaha RX-V4A оснащений чотирма HDMI-входами з підтримкою 8K / 60 Гц, 4K / 120 Гц Ultra HD і Dolby Vision. Також в даній моделі передбачені аналогові і цифрові входи для різних джерел сигналу. Також на передній панелі апарату є USB-вхід для накопичувачів з аудіофайлами. У даній моделі передбачено і повний набір стрімінгових технологій. Для підключення Yamaha RX-V4A до мережі можна використовувати Ethernet або Wi-Fi-підключення, також передбачені технологією Bluetooth і AirPlay 2.

В AV -ресивері Yamaha RX-V4A, також реалізовані ігрові можливості HDMI 2.1. Це автоматичний режим з низькою затримкою (ALLM), змінна частота оновлення (VRR), швидка передача кадрів (QFT) і швидке перемикання мультимедіа (QMS). Передбачається, що вони будуть особливо затребувані з ігровими консолями наступного покоління від Sony і Microsoft. 

Ресивер Yamaha RX -V4A оснащений сучасним ЦАПом з параметрами 32 біт / 384 кГц і може відтворювати аудіо в форматах High resolution. Передбачена підтримка музичних on-line сервісів і відтворення файлів з мережевих накопичувачів. Також в ресівері є фірмова мультирум-технологія Music Cast, яка дозволить легко озвучити кілька житлових зон. Використовуючи її, в системі можна використовувати бездротову тилову акустику (моделі Yamaha MusicCast 50 або MusicCast 20), або використовувати ці колонки для озвучування додаткового приміщення. Крім того, через спеціальний додаток з допомогою MusiсCast можна відтворювати музичний контент з різних on-line сервісів, а також мережевих пристроїв.

Кількість каналів: 5.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 4

Вихідні HDMI: 1

Формати 3D звуку: Dolby Atmos

Вага: 8,8 кг

Популярні товари
Click to order