ARCAM AVR21

Arcam
ARCAVR21EU
214999,00
грн.

Багата музичність + об'ємний звук = приголомшливий реалізм

AVR21 – це потужний аудіо/відео ресивер, який забезпечує приголомшливий реалізм та гарантує максимальне враження від перегляду домашнього кінотеатру. 16-канальне декодування об'ємного звуку від Dolby Atmos, DTS: X та Auro-3D, AVR21 гарантує неймовірні відчуття.

Arcam AVR21 розроблений із пристрастю до музики та фільмів та втілює їх з точністю та динамікою. Особливості AVR21 – тороїдальний трансформатор надпотужної конструкції з низьким рівнем шуму.

7 каналів посилення класу AB у новому стереопідсилювачі AVR21 створюють музичність, якими славиться ARCAM.

У нову лінійку AV ресиверів ARCAM додав мікрофон для калібрування приміщення та Dirac Live®, одну з найпередовіших технологій для корекції приміщення. Завдяки Dirac Live® AVR21 може проєктувати ширшу зону сприйняття, більш точну постановку, більшу чіткість, а також покращену розбірливість голосу. На основі Dirac Live® функція управління басами автоматично максимізує низькочастотну продуктивність кожного гучномовця в кімнаті.

Продуктивність та музичність забезпечуються миттєвим доступом з інтегрованою потоковою передачею з використанням Apple® Airplay2, Google Chromecast®, Bluetooth з aptX®HD, Spotify Connect, Tidal Connect та UPnP із програмою MusicLife.

Кількість каналів: 9.1.6

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 3

Формати 3D звуку: Dolby Atmos, IMAX Enhanced, Auro-3D і DTS: X 7.1.4

whd: 435x171x425 mm

Weight: 16500 g

Популярні товари
Click to order