Ресивер Yamaha RX-A6A Black

Yamaha
VDR0520
152000,00
грн.
Приголомшливе звучання
Технологія SURROUND:AI™
Ця технологія на основі штучного інтелекту аналізує конфігурацію джерел звуку в розважальному вмісті та оптимізує об'ємний звук окремих звукових елементів, таких як фонова музика, діалоги та звукові ефекти. Ефект такий, як професійний звукоінженер Yamaha налаштовує звук спеціально для вас. Ресивер підтримує 64-розрядний чіпсет Qualcomm® QCS407.
Вражаюча чіткість звучання
Пристрій оснащений антирезонансною технологією Anti Resonance Technology (A.R.T.), ребрами жорсткості у вигляді літери «Н» та механічною конструкцією, що забезпечує надійний захист від внутрішньої та зовнішньої вібрації, що впливає на якість звуку. Ці особливості роблять ресивер більш стійким при збереження найвищої якості звуку.
Високоякісні електронні компоненти
Чіпсет Qualcomm® QCS407 з підтримкою технологій Dolby Atmos® та DTS:X® забезпечує неперевершений об'ємний звук AV-ресивера. ЦАП SABRE ES9026 зменшує до мінімуму рівень шумів, щоб ви могли чути навіть тихі звуки, а ЦАП SABRE ES9007S Premier забезпечує виключно високе відношення «сигнал/шум» і широкий динамічний діапазон, що дозволяє отримати звук професійного рівня.
Каналоорієнтована звукова система AURO-3D*
Отримайте чудові враження від об'ємного і чіткого звуку з ефектом занурення при відтворенні будь-яких типів контенту. Тепер ви можете не тільки почути, але й відчути найзахоплюючі моменти.
*Ця функція буде доступна в майбутніх оновленнях мікропрограми.

НЕЙМОВІРНЕ ЗОБРАЖЕННЯ У ФІЛЬМАХ ТА ІГРАХ
8K/60 Гц, 4K/120 Гц*
Ці особливості забезпечують високу частоту оновлення для більш плавного та реалістичного зображення.
HDR10+*
Забезпечує більш глибокий контраст і більш реалістичні зображення, які відповідають початковому задуму авторів контенту.
Функції, призначені спеціально для ігор (ALLM, VRR, QMS, QFT) *
Плавні рухи та переходи для яскравих вражень.
HDMI з кількома входами та новітніми технологіями*
Усі входи HDMI підтримують новітні технології, що дозволяє одночасно підключати ігрові консолі нового покоління.
*Ці функції будуть доступні у майбутніх оновленнях прошивки.

ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ
Програма MusicCast
Скористайтеся можливостями мультирум-аудіосистеми, отримайте доступ до джерел та потокових пристроїв та керуйте AV-ресивером за допомогою смартфона.
Голосове керування
Підтримує Alexa та Google Асистент для зручного керування AV-ресивером. AirPlay 2 дозволяє відтворювати музику в потоковому режимі, керуючи її за допомогою голосових команд Siri на пристрої Apple iOS. *Доступність залежить від регіону.
Додаток AV Setup Guide
Допоможе встановити, підключити кабелі та налаштувати різні параметри.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ
Система оптимізації звуку YPAO™-R.S.C. з функцією багатопозиційного виміру та точним еквалайзером
Ресивер аналізує акустичну конфігурацію кімнати та вимірює різні характеристики АС, а потім підбирає відповідні параметри звуку. Ця функція також оптимізує характеристики звуку для максимального ефекту під час використання технологій SURROUND:AI™, Dolby Atmos® та DTS:X®.
Сумісність із бездротовими тиловими колонками
Додатково встановивши бездротову акустичну систему Yamaha MusicCast 20 або MusicCast 50, ви зможете розташовувати бездротові колонки зручним для вас способом, щоб вписати їх в інтер'єр.
Виразний та продуманий дизайн
Майстерність виготовлення Yamaha та сучасний дизайн. Кожен елемент виготовлений із величезною ретельністю, щоб цей AV-ресивер ідеально виглядав та звучав у вас вдома.

Кількість каналів: 9.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 3

Формати 3D звуку: Dolby Atmos

Габарити: 435 x 192 x 442 мм

Вага: 20,3 кг

Популярні товари
Click to order