Ресивер Arcam AVR5

Arcam
ARCAVR5EU
97999,00
грн.
Багата музичність + об'ємний звук = приголомшливий реалізм
Arcam AVR5 - це високопродуктивний аудіо/відео ресивер, що забезпечує чудовий реалізм для максимального враження від домашнього кінотеатру. Завдяки власному 12-канальному декодуванню імерсивного звуку Dolby Atmos та DTS:X, AVR5 може забезпечити неймовірні враження від перегляду.

Arcam AVR5 розроблений із пристрастю до музики та фільмів, втілюючи їх у життя з дійсно високою точністю. AVR5 оснащений надпотужним блоком живлення та трансформатором для реальної потужності з низьким рівнем шуму. Підсилювачі класу AB засновані на підсилювачах стереофонічних підсилювачів Arcam, гарантуючи музичність, яку не можна було б почути від інших AV-ресиверів.

Доступ до продуктивності та музичності можна отримати відразу ж завдяки вбудованій потоковій передачі з використанням Apple Airplay2, Google Chromecast, Bluetooth з aptX®HD, Spotify Connect та UPnP із програмою MusicLife.

Ваш Arcam AVR5 поставляється за допомогою Dirac Ready, повністю підготовленої для роботи з Dirac Live, найпередовішим у світі програмним забезпеченням для корекції приміщення. Dirac Live® доступний за додаткову плату на веб-сайті Dirac: https://www.dirac.com/online-store/arcam-avr5-2/

Dirac Live® Bass Control збирає дані про вимірювання та місцезнаходження від сабвуфера та основних динаміків, щоб визначити, як бас системи найкраще відтворюється в кімнаті.

Кількість каналів: 7.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 2

Формати 3D звуку: Dolby Atmos, IMAX Enhanced, Auro-3D і DTS: X 7.1.4

Популярні товари
Click to order