ARCAM AVR11

Arcam
ARCAVR11EU
164999,00
грн.

Високопродуктивний аудіо/відео ресивер ARCAM AVR11 є одним з 4 найбільш повно оснащених AV-пристроїв, які виробляє ARCAM на сьогодні. AVR11 дозволяє любителям домашніх кінотеатрів випробувати останні аудіовізуальні технології, а також музичність, якими славиться ARCAM.

Завдяки власному 12-канальному декодуванню об'ємного звуку Dolby Atmos та DTS:X, AVR11 забезпечує неймовірні враження. Нова модель підтримує 8K із частотою оновлення 60 кадрів за секунду. AVR11 оснащений вдосконаленим блоком живлення та потужним трансформатором з низьким рівнем шуму.

ARCAM додав мікрофон для калібрування приміщення та Dirac Live, одну з найпередовіших програм для корекції приміщення. Завдяки Dirac Live AVR11 може проєктувати ширшу зону сприйняття, точнішу постановку, більшу чіткість, а також покращену розбірливість голосу. На основі Dirac Live, функція управління басами автоматично максимізує низькочастотну продуктивність кожного гучномовця в кімнаті.

Продуктивність та музичність забезпечуються миттєвим доступом з інтегрованою потоковою передачею з використанням Apple® Airplay2, Google Chromecast®, Bluetooth з aptX®HD, Spotify Connect, Tidal Connect та UPnP із програмою MusicLife.

Кількість каналів: 7.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 2

Формати 3D звуку: Dolby Atmos, IMAX Enhanced, Auro-3D і DTS: X 7.1.4

whd: 435x171x425 mm

Weight: 16500 g

Популярні товари
Click to order