Ресивер Yamaha RX-A8A Black

Yamaha
VDR0660
214000,00
грн.
A8A – це наша найінноваційніша модель. Цей AV-ресивер об'єднав у собі найсучасніші компоненти та технології домашнього кінотеатру, щоб ви змогли отримати небачені раніше враження. Пориньте у світ об'ємного звуку та кришталево-чіткого зображення.

ПРИГОЛОМШЛИВЕ ЗВУЧАННЯ. ВИСОКОЯКІСНІ КОМПОНЕНТИ.
У моделі A8A використовуються концепція, архітектура та матеріали CX/MX-A5200, що забезпечує неперевершену якість відтворення. Корпус ресивера має подвійне дно для стійкості та придушення надмірної вібрації, а товста мідна фольга забезпечує нижчий імпеданс для друкованої плати. Цей AV-ресивер також оснащений спеціальним конденсатором та підтримує 11-канальне відтворення.
Високоякісні електронні компоненти.
Чіпсет Qualcomm® QCS407 з підтримкою технологій Dolby Atmos® та DTS:X® забезпечує неперевершений об'ємний звук AV-ресивера. Подвійний ЦАП SABRE ES9026 PRO зменшує до мінімуму рівень шумів, щоб ви могли чути навіть тихі звуки і забезпечує виключно високе відношення «сигнал/шум» і широкий динамічний діапазон, що дозволяє отримати звук професійного рівня.

Технологія SURROUND:AI™
Технологія на основі штучного інтелекту аналізує звукове поле розважального контенту та оптимізує об'ємний звук окремих звукових елементів, таких як фонова музика, діалоги та звукові ефекти. Ефект такий, як професійний звукоінженер Yamaha налаштовує звук спеціально для вас. Ресивер підтримує 64-бітовий чіпсет Qualcomm QCS407.
Каналоорієнтована звукова система AURO-3D*
Отримайте приголомшливі враження від об'ємного і чіткого звуку з ефектом занурення при відтворенні будь-яких типів контенту. Тепер ви можете не тільки почути, але й відчути всі захоплюючі моменти.
*Ця функція буде доступна у майбутніх оновленнях мікропрограми.

НЕЙМОВІРНЕ ЗОБРАЖЕННЯ У ФІЛЬМАХ ТА ІГРАХ.
8K/60 Гц, 4K/120 Гц*
Ці особливості забезпечують високу частоту оновлення для більш плавного та реалістичного зображення.
HDR10+*
Забезпечує більш глибокий контраст та більш реалістичні зображення, які відповідають початковому задуму авторів контенту.
Функції, призначені спеціально для ігор (ALLM, VRR, QMS, QFT) *
Плавні рухи та переходи для яскравих вражень.
HDMI з кількома входами та новітніми технологіями*
Усі входи HDMI підтримують новітні технології, що дозволяє одночасно підключати ігрові консолі нового покоління.
*Ці функції будуть доступні у майбутніх оновленнях прошивки.

ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ.
Додаток MusicCast
Скористайтеся можливостями мультирум-аудіосистеми, отримайте доступ до джерел та потокових пристроїв та керуйте AV-ресивером за допомогою смартфона.
Голосове керування
Підтримує Alexa та Google Асистент для зручного керування AV-ресивером. AirPlay 2 дозволяє відтворювати музику в потоковому режимі, керуючи її за допомогою голосових команд Siri на пристрої Apple iOS. *Доступність залежить від регіону.
Додаток AV Setup Guide
Допоможе встановити, підключити кабелі та налаштувати різні параметри.

Кількість каналів: 11.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 3

Формати 3Д звуку: Dolby Atmos, DTS:X, DTS-HD Master Audio

Габарити: 435 х 192 х 477 мм

Вага: 21,4 кг

Популярні товари
Click to order