Ресивер Yamaha RX-A2A Black

Yamaha
VDK2590
75441,00
грн.
Завдяки своїй потужній конструкції Yamaha RX-A2A був створений для забезпечення надійного, чудового звуку. Цей вражаючий AV-ресивер повністю перетворить ваш домашній кінотеатр за допомогою звуку і відео професійної якості.
AV-ресивер Yamaha RX-A2A представляє молодшу модель серії Aventage - 2020 року і поєднує в собі оптимальний вибір для оснащення сучасних домашніх кінотеатрів з точки зору співвідношення якості і ціни. Головною особливістю даного AV-ресивера в порівнянні з молодшими моделями серії є конфігурація 7.2 і підтримка нових форматів об'ємного звуку Dolby Atmos і DTS: Х. Таким чином, дана модель дозволить створити домашній кінотеатр, звук в якому буде оточувати глядачів з усіх боків, в тому числі і зверху. Крім того, в RX-A2A з черговою прошивкою буде додана можливість роботи з Dolby Atmos Height Virtualization.
Yamaha RX-A2A має сім HDMI-входів і один вихід, які підтримують сигнал 4K Ultra HD з усіма доповненнями у вигляді Dolby Vision і HLG, а також сигнал 8K на трьох з семи входів. Також апарат оснащений аналоговими і цифровими входами, що дозволить створити на його основі AV-систему з самими різними джерелами сигналу. В апараті використовуються підсилювачі на дискретних елементах, що відрізняються великим вихідним струмом і широким динамічним діапазоном, а також висококласні ЦАПом. Для зручного налаштування багатоканального звуку з урахуванням параметрів кімнати прослуховування і акустики в Yamaha RX-A2A застосована фірмова схема автокалибровки YPAO. Для підключення всіх колонок в апараті встановлені надійні гвинтові клеми, зручно розташовані в середній частині задньої панелі.
AV-ресивер Yamaha RX-A2A оснащений технологією MusicCast, яка дозволяє підключати до нього сумісну бездротову акустику (використовувану в якості тилової в домашньому кінотеатрі або в додаткових зонах мультирум системи), а також використовувати для прослуховування музики локальні медіасервери або популярні on-line ресурси. Також в Yamaha RX-A2A є USB-вхід для накопичувачів з музичними файлами і Bluetooth. Апарат підтримує відтворення контенту в форматах Lossless і High Resolution, в тому числі і DSD 11,2 МГц. Для прямого підключення iOS-пристроїв можна скористатися технологією AirPlay 2. У ресівері Yamaha RX-A2A є фоно-вхід.
У AV-ресівері Yamaha RX-A2A передбачена можливість підключення за схемою bi-amping, при якому смуги високих і низьких частот лівої і правої фронтальних акустичних систем посилюються незалежними підсилювачами, за рахунок чого підвищується якість звучання фронтальних каналів - важлива перевага для домашнього кінотеатру. Вихід Zone B забезпечує 2-канальний звук в іншій кімнаті. Наявність цього виходу дозволяє передавати 2-канальний аудіосигнал в іншу кімнату. Таким чином, для головної зони залишається 7 вихідних каналів. Це означає, що в другій кімнаті можна слухати стереозвук. При цьому в обох зонах буде відтворюватися аудіоконтент одного і того ж джерела (одночасне використання двох джерел сигналу неможливо).
У AV-ресівері Yamaha RX-A2A також реалізовані ігрові можливості HDMI 2.1. Це автоматичний режим з низькою затримкою (ALLM), змінна частота оновлення (VRR), швидка передача кадрів (QFT) і швидке перемикання мультимедіа (QMS). Передбачається, що вони будуть особливо затребувані з ігровими консолями наступного покоління від Sony і Microsoft. Зручність управління Yamaha RX-A2A забезпечується за рахунок продуманого пульта дистанційного керування, а також інтуїтивно зрозумілого мобільного додатка. AV-ресивер володіє насиченим і деталізованим звуком з приємним тональним балансом, і буде узгоджено працювати з більшістю моделей популярної акустики.

Кількість каналів: 7.2

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI, AirPlay 2

Вхідні HDMI: 7

Вихідні HDMI: 1

Формати 3D звуку: Dolby Atmos

Габарити: 435 x 171 x 377 мм

Вага: 10,2 кг

Популярні товари
Click to order