Bluesound POWERNODE (Gen 3) бездротовий мультірум підсилювач та стример з BluOS

Bluesound
N330BLKUNV
46329,00
грн.
POWERNODE - це аудіофільскій підсилювач, розроблений спеціально для епохи потокового аудіо. Він зібраний з високоякісних комплектуючих, спеціально призначених для аудіокомпонентів, оснащений багатокімнатним режимом роботи, широкими і інтуїтивними можливостями підключень, і здатний стати основою для висококласної музичної системи для сучасних любителів музики. Вам залишається лише додати АС.
Крім процесорної платформи нового покоління, підсилювач отримав цілий ряд важливих доробок: покращена конструкція ЦАПа, модернізована інтуїтивна сенсорна панель з розпізнаванням наближення, покращено якість матової обробки корпусу, збільшена вихідна потужність апарату. Тепер POWERNODE видає 80 Вт потужності на канал, легко прокачає вибрані вами АС.
ПОТУЖНІСТЬ
Улюблена платформа посилення Bluesound тепер видає мінімум 80 Вт гібрідноціфровой потужності HybridDigital ™ на кожен канал. Ідеально підійде для обраних вами АС навіть якщо вам буде потрібно акустичний кабель більшої довжини. Повністю розкриє потенціал вашої системи.
ІНТУЇТИВНЕ СЕНСОРНЕ УПРАВЛІННЯ
У верхній частині корпусу підсилювача розташована елегантна панель управління з сенсорним екраном і світлодіодним підсвічуванням. Доступні функції: відтворення, пауза, гучність і попередні налаштування. POWERNODE також має датчик наближення, який включає світлодіоди тільки тоді, коли ви підносите руку близько до панелі щоб скористатися функціями управління. Весь інший час підсвічування вимкнено і не створює перешкоди для звуку.
МУЛЬТІРУМ РЕЖИМ, УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
POWERNODE забезпечує неймовірну гнучкість в будь-який HiFi-системі. На «борту» є BluOS - сама передова багатокімнатна система, яка підключає POWERNODE до практично безмежного ресурсу музики у високій роздільній здатності і дає можливість слухати музику в потоковому режимі в будь-якій кімнаті вашої квартири / будинку. Апарат має вхід HDMI eARC, оптичні та аналогові входи, підтримку багатоканального звуку Dolby для ДК і ідеально поміщається в стійку CI.
ЗАДІЛ НА МАЙБУТНЄ
4-ядерний процесор Bluesound наступного покоління має потужність і швидкодією, необхідним для максимально якісної обробки аудіосигналу, і володіє необхідним запасом для можливих технологічних змін в майбутньому.
ВИСОКОЯКІСНИЙ ЦАП
Завдяки модернізації конструкції ЦАПа і додаванню диференційного виходу, якість звучання підсилювача помітно покращилася.
ЯКІСНЕ МАТОВЕ ПОКРИТТЯ
Матова обробка корпусу в чорному або білому кольорі гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Підсилювач легко тримати в чистоті, він прекрасно виглядає в компанії з вашими улюбленими АС і його зручно розмістити в стійці з іншими компонентами системи. Але, в остаточному підсумку, найбільше своїм звучанням POWERNODE порадує ваші вуха.

Популярні товари
Click to order