Підсилювач Sonos Amp

Sonos
AMPG1EU1BLK
48990,00
грн.
Більше потужності, більше можливостей
Sonos Amp це абсолютно новий універсальний підсилювач для всієї Вашої домашньої системи. Це наступне покоління моделі Connect: Amp, яке передає Ваш улюблений контент в будь-яку кімнату з ще більшою потужністю і функціоналом.
  • Нова потужність для вашої підлоги, підвісна або вбудованої акустики
  • При 125 Вт на канал, Sonos Amp доставляє високоякісний звук навіть для найвибагливіших динаміків
  • AirPlay 2 дозволяє транслювати музику безпосередньо з пристроїв Apple
  • Підключіть телевізор через HDMI-ARC для створення повноцінної розважальної системи
  • Додаток Sonos дозволить розширити звук відразу на кілька кімнат

Створіть ідеальну домашню систему
Sonos підтримує більше 100 музичних стрімінгових сервісу і сумісний з AirPlay 2, а значить, можна відтворювати музику, книги, подкасти, радіо, відео і інше прямо з додатків.
Альтернативно, можна використовувати аудіо вхід на Sonos Amp для підключення будь-якого пристрою, як наприклад вінілового програвача. Прямий цифровий канал прибирає нужду в аналоговому перетворенні, надаючи чистий незмінений звук від музики або ТВ.
Новий досвід перегляду ТБ з Sonos AMP
Підключіть свій ТВ через HDMI-ARC для виходу на наступний рівень. З легкістю додайте пару вбудованих динаміків як альтернативу саундбару або використовуйте два Sonos Amp для 4.0 об'ємного звуку.
Amp також оснащений вбудованим ІК датчиком, що позвояляет керувати ним за допомогою пульта від ТБ.
Sonos Amp може бути використаний для додавання тилових колонок в систему домашнього кінотеатру на основі Sonos Beam або Sonos Arc.
Sonos Amp як джерело сили Втроенная динаміків
Підсильте свої вбудовані динаміки і подаруйте їм можливість стати частиною бездротової системи Sonos в будинку. Точно так же в систему можна підключити акустику на вулиці або в саду.
Додаткові особливості Sonos Amp
Стерео або подвійний моно звук – Вибирайте як налаштувати свій домашній звук в додатку Sonos для найкращої якості
Другий AMP для тилового звуку – AMP, підключений до пари пасивних динаміків може виступати джерелом тилового звуку при об'єднанні його в одну систему з саундбарамі Sonos або ще одним Sonos AMP
Підключення динаміків інших брендів – пара штекерів дозволяють підключити будь-які динаміки в відповідні порти для правого і лівого каналу. Діаметр проводу стандартний, а значить, можна альтернативно використовувати свої власні
Розширте свою систему в будь-який момент – легко додавайте додаткові динаміки і підключайте їх до своєї мультирум системі
Краще з кожним днем – Sonos регулярно оновлюється з виходом безкоштовних програмних прошивок, які додають нові функції, фішки, підтримку або інтеграції

Популярні товари
Click to order