Інтегральний підсилювач MARK LEVINSON Nº5805

MARK LEVINSON
MLNO5805EU
449999,00
грн.

Відчуйте справжню міць музики і наповніть свій будинок насиченими звуковими хвилями, що всебічно огортають з підсилювачем преміум класу Mark Levinson № 5805, який дозволяє Вам чути унікальний характер кожної ноти. № 5805 містить високоякісний попередній підсилювач, фонокоректор і підсилювач в одному цілісному корпусі, забезпечуючи динамічний звук для всієї вашої цифрової та аналогової музичної колекції.

Підсилювач містить високопродуктивний джерело живлення (тороїдальний трансформатор 500+ ВА), який дозволяє йому забезпечувати потрібну потужність для вашої акустичної системи і гарантувати чудову якість звуку без спотворень. Контур попереднього підсилювача з безпосереднім зв'язком виконаний за схемою подвійного моно для поліпшення стереопанорами і підвищення точності звучання.

Модель № 5805 включає в себе цифро-аналоговий перетворювач (ЦАП) Precision Link II преміум-класу, який точно відтворює аудіосигнали і мінімізує шум, тому Ви можете відчути чудову якість звуку і почути музику на більш глибокому рівні. В меню настройки підсилювача можна знайти широкий спектр установок, включаючи різні цифрові фільтри і можливості підвищення частоти дискретизації, регулювання коефіцієнта звукопідсилення для кожного входу і навіть задати їм власні найменування. У No.5805 сім цифрових фільтрів, які Ви можете налаштувати в залежності від конкретної системи, якості запису і своїх смакових переваг.

Цей підсилювач має три аналогових лінійних входи, в тому числі балансний XLR, і чотири фізичних цифрових підключень - USB, коаксіальний і пару оптичних - а також Bluetooth з підтримкою кодека aptX HD для бездротової передачі сигналу.

Вбудований фонокоректор No.5805 підтримує обидва типи головок звукознімача - MM і MC. Сумісність з картриджем по навантаженню регулюється за допомогою декількох перемикачів на задній панелі. Для кожного варіанта точно підібрані коефіцієнти звукопідсилення: контуру для MM-картриджа задано значення 39 дБ, а для MC - 69 дБ. Фірмова схема Pure Path від Mark Levinson забезпечує максимальну цілісність аудіосигналу з винятковою точністю і чистотою звуку.

Цей гібридний інтегрований підсилювач, від м'яко вигнутого профілю до красивої скляній панелі, ретельно продуманий, щоб випромінювати перевагу і розкіш.

Розкрийте приховані деталі вашої вінілової і цифрової музики з інтегрованим підсилювачем для цифрових і аналогових джерел Mark Levinson № 5805.

Потужність, Вт: 250

Опір, Om: 4; 8

Габарити: 145 х 438 х 507 мм

Вага: 33 кг

Популярні товари
Click to order