Підсилювач Arcam SA10

Arcam
ARC-SA10-EU
32999,00
грн.

Повний підсилювач Arcam HDA SA10 з нової фірмової серії High Definition Audio (HDA) входить наразі у кращу лінійку, випущену однією з найшанованіших британських компаній, що виробляють аудіо техніку.

Arcam HDA SA10 займає молодшу позицію щодо флагмана SA20. Модель прийшла на зміну інтегральному підсилювачу FMJ A19, що відзначений багатьма нагородами від спеціалізованих видань.

Підсилювач працює в AB-класі та може похвалитися дуже низьким рівнем спотворень. Тут використовується добре продуманий лінійний блок живлення, що дозволяє при 8-омному навантаженні видавати потужність 50 Вт на канал. У підсилювачі Arcam HDA SA10 використовуються комплектуючі найвищої якості.

Модель може виступати в ролі зовнішнього ЦАПа. Для цифро-аналогового перетворення у стереопідсилювачі залучений добре відомий ESS9016K2M. Також гарантується низький рівень джиттера. До Arcam HDA SA10 можна під'єднати вініловий програвач, укомплектований головкою звукознімача з рухомим магнітом, для цього є MM-фонокоректор.

Новий зовнішній вигляд Arcam HDA SA10 тяжіє до індустріального дизайну, зберігаючи при цьому фірмові «аркамівські» риси. Корпус моделі відмінно протистоїть вібраціям і виглядає сучасно. На його лаконічній фронтальній панелі є вихід під міні-джек для навушників та 3,5 мм вхід Aux, до якого підключаються портативні пристрої.

Підсилювач оснащено штатним пультом дистанційного керування з функцією підсвічування кнопок. В якості альтернативи доступне керування через інтерфейс RS-232 або IP-адресою при підключенні до локальної мережі через LAN-порт. Для керування моделлю зручно використовувати фірмовий застосунок Musiclife, призначений для пристроїв з iOS.

Що стосується комутації, то цифрова секція представлена парою коаксіальних та одним оптичним входами. Є три аналогові лінійні входи RCA і вхід MM-фонокорреткора, який можна перемикнути в лінійний режим. Є Pre Out, що дозволяє приєднати підсилювач потужності. Для живлення USB-пристроїв та оновлення прошивки можна використовувати відповідний USB-порт, розташований на задній панелі корпусу. Для підключення акустичних систем передбачено чотири гвинтові клеми.

Особливості стереопідсилювача Arcam HDA SA10:

• Сучасний індустріальний дизайн, потужність в 50 Вт на канал (8 Ом)

• Підсилювач в класі AB, низький коефіцієнт спотворень

• Можливість роботи в якості зовнішнього ЦАПа (вбудований чіп ESS9016K2M)

• MM-фонокоректор, управління через IP або через RS-232

Популярні товари
Click to order