NAD Стереофонічний підсилювач C 3050 LE

NAD
NADC3050LEBLK
81959,00
грн.
Підсилювач C 3050 LE – створений на честь 50-річчя заснування NAD та має чудовий ретро-дизайн.
Під вінтажним корпусом ховається потужний сучасний підсилювач із розширеними можливостями, такими як багатокімнатна потокова передача музики у високій роздільній здатності BluOS, корекція кімнати Dirac Live та перевірена конструкція підсилювача NAD HybridDigital UcD.
Варто зазначити, що виробництво NAD обмежено 1972 екземплярами, на честь року заснування компанії. На задній частині корпусу кожного пристрою є табличка з індивідуальним номером, де вказаний заводський номер підсилювача.
Запас безперервної потужності
Використовуючи широко відому технологію підсилювача HybridDigital UcD від NAD, інтегрований підсилювач C 3050 LE може забезпечити безперервну потужність 100 Вт на канал та миттєву потужність 135 Вт на канал для легкої передачі музичних перехідних процесів з мінімальним шумом та спотвореннями. В результаті ви отримуєте нейтральний звук без спотворень навіть на високих рівнях гучності, з вишуканою деталізацією, чудовим зображенням простору та захоплюючою динамікою.
Цифрова секція побудована на основі диференціального ЦАП високої роздільної здатності PCM5242 від Texas Instruments, конструкція якого відрізняється високою стійкістю до джиттера тактових імпульсів та відмінними динамічними характеристиками. Цей високопродуктивний ЦАП дозволяє C 3050 LE відтворювати всі ваші цифрові джерела з дивовижною музичністю, приголомшливою чіткістю та точним зображенням.
Приймай майбутнє з інноваційними технологіями
C 3050 LE включає новітнє покоління інноваційної технології NAD Modular Design Construction. З MDC2 власники можуть легко додавати нові можливості і функції, вставляючи модуль MDC2 в слот на задній панелі компонента. MDC2 має зовсім нову архітектуру, яка забезпечує двосторонній зв'язок між модулем та хост-компонентом. Попередньо встановлена на C 3050 LE, MDC2 BluOS-D додає дві передові можливості:
- Корекцію звуку в кімнаті Dirac Live. Дана технологія дозволяє C 3050 LE подолати найслабшу ланку у більшості звукових систем: саму кімнату для прослуховування. Використовуючи відкалібрований мікрофон та програму, що працює на смарт-пристрої або персональному комп'ютері, Dirac Live відтворює тестові сигнали через ваші динаміки, потім аналізує результати та створює фільтри, що усувають такі проблеми, як стоячі хвилі та небажані відображення. Як результат, ви отримуєте значно покращену чіткість басів.
- потокову передачу музики BluOS з високою роздільною здатністю в кілька кімнат.

Ваш власний світ музики
Підключаючись до домашньої мережі через Wi-Fi або дротовий Ethernet, MDC2 BluOS-D C 3050 LE дає вам доступ майже до всієї музики, коли-небудь записаної через відзначену нагородами систему керування музикою BluOS для декількох кімнат. Використовуючи інтуїтивно зрозумілу програму BluOS, ви можете відтворювати музику з більш ніж 20 популярних потокових сервісів, у тому числі з тих, які пропонують звук без втрат і високою роздільною здатністю, таких як Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz і Tidal. Як і всі продукти з підтримкою BluOS, C 3050 LE підтримує звук високої роздільної здатності до 24 біт/192 кГц. Він також має можливості декодування та рендерингу MQA для відтворення студійної якості з Tidal. Крім того, BluOS надає доступ до тисяч інтернет-радіостанцій та дозволяє відтворювати музику з вашої власної цифрової бібліотеки.
Передавайте аудіо на C 3050 LE з iPhone, iPad або Mac, оскільки MDC2 BluOS-D підтримує Apple AirPlay. Також підтримуються Spotify Connect та Tidal Connect. Вибирайте музику в програмах для цих сервісів, а потім легко відтворюйте на C 3050 LE. За допомогою Amazon Alexa, Google Assistant або Apple Siri (через AirPlay 2) ви можете керувати відтворенням за допомогою голосу. У комплект також входить інфрачервоний пульт дистанційного керування.
C 3050, як частина вашої домашньої системи
Завдяки MDC2 BluOS-D, інтегрований підсилювач може стати частиною вашої домашньої музичної системи з 64 зонами, кожна з яких має незалежне джерело та регулятор гучності. Групуйте зони разом і відтворюйте ту саму музику одночасно або насолоджуйтесь різноманітною музикою в різних зонах. Двонаправлена архітектура MDC2 дозволяє BluOS-D передавати музику з будь-якого джерела, підключеного до C 3050 LE, компоненти з підтримкою BluOS в інших кімнатах.
Повний набір роз'ємів та входів
Завдяки повному набору цифрових та аналогових входів C 3050 LE може працювати з усіма компонентами вашого джерела. Приємним відкриттям для шанувальників вінілу буде надмалошумний ММ фонокоректор С 3050 LE. Для перегляду фільмів і телепередач є інтерфейс HDMI eARC, що дозволяє C 3050 LE виступати як концентратор або двоканальної або 2.1-канальної установки домашнього кінотеатру. C 3050 LE також має лінійні аналогові, коаксіальні цифрові та оптичні цифрові входи.
На додаток до двох наборів роземів для динаміків C 3050 LE має вихід для сабвуфера та спеціальний підсилювач для навушників. Він також оснащений двостороннім зв'язком Bluetooth aptX HD, тому можна передавати музику на підсилювач з мобільного пристрою або передавати музику з підсилювача на пару бездротових навушників. З'єднання Pre-out/main-in дозволяють використовувати C 3050 LE, тільки як підсилювач і додати окремий підсилювач потужності. Для індивідуальних інтеграторів є тригер 12 В та ІЧ-вхід.
Особливості та деталі дизайну моделі
Стереофонічний підсилювач NAD 3030 1974 року був використаний, як модель для нового стереофонічного підсилювача NAD C 3050 LE, але тільки щодо дизайну та основної концепції, оскільки з технологічної точки зору ми маємо справу абсолютно сучасним рішенням.
Корпус підсилювача з горіхового дерева, має темно-сіру передню панель з оригінальним логотипом, виконаним шрифтом 1970-х років: "New Acoustic Dimension", дзеркально відбиваючи той самий логотип, що і на моделі 3030.
Чому варто придбати C 3050 LE?
Передові технології забезпечують можливості, про які півстоліття тому не міг і мріяти жоден меломан.
За олдскульною зовнішністю захований фірмовий стрімінговий модуль BluOS MDC 2.0 з Tidal Connect, Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Roon Ready, двостороннім Bluetooth та корекцією кімнати Dirac Live.
Шанувальники класичного аудіо знайдуть на борту NAD C 3050 LE фонокоректор ММ.
Також новинка порадує входом та виходом передпідсилювача, окремим підсилювачем для навушників та передбаченим підключенням двох пар колонок.
Для любителів послухати супровід кінофільмів у стереоваріанті – C 3050 LE може отримувати цифровий сигнал не тільки через коаксіальний або TOSLINK роз'єм, але й HDMI з eARC. Практично для цієї цільової аудиторії передбачено вихід на сабвуфер.
NAD C 3050 LE – розроблений як продукт, що вимагає просто додавання динаміків і тому ідеально впишеться у сучасний спосіб життя.

Популярні товари
Click to order