Інтегральний підсилювач NAD C 338 універсальний підсилювач з вбудованим Chromecast і технологією Hybrid Digital

NAD
NADC338BLK
27469,00
грн.
NAD C 338 - це підсилювач з функцією ЦАП, який забезпечить об'ємний звук вашим улюбленим музичним джерелам і неймовірну гнучкість будь-якої стереосистеми. Завдяки Spotify Connect, Bluetooth і першого в світі підсилювача Hi-Fi з вбудованим Chromecast, C 338 дозволяє передавати і транслювати музику з усіх програм для потокової передачі музики, дозволяючи вам насолоджуватися музикою без дротів. Додайте програвач вінілових платівок, використовуючи вхід фонокоректора, і відчуєте тепло вінілових колекцій, яке наповнює всю кімнату звуком технології підсилювача NAD Hybrid Digital. Управління живленням, гучністю, вибором джерела і настройками пристрою здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу додатку NAD Remote для iOS і Android.
Hybrid Digital
Hybrid Digital - інноваційна технологія підсилювача, в якій використовується змінна частота модуляції, щоб домогтися реалістичного якості музики, одночасно зменшуючи спотворення в будь-яких умовах експлуатації. Ця високо оптимізована конструкція забезпечує феноменальні характеристики підсилювача C 338, як виміряні, так і суб'єктивні.
Потужність класу D
NAD невпинно працює над створенням найбільш ефективних підсилювачів класу D, які економно витрачають енергію і створюють прекрасний звук, а не тепло, незалежно від базових принципів проектування. Використовуючи передові вимірювання і дані, NAD розробила високоефективний блок живлення C 338 з налаштованим Hypex ® Вихідний каскад UCD для безперервної вироблення 160 Вт і більше 300 Вт для задоволення потреб самої динамічної музики. Ця конструкція лінійна по широкій смузі пропускання і забезпечує стабільну, безшумну роботу каскадів з майже ідеальним регулюванням напруги.
Chromecast
З 338 має вбудований Chromecast, що дозволяє транслювати музику, подкасти та списки відтворення з ваших улюблених програм на телефоні, планшеті або ноутбуці на стереосистему. Spotify Connect і Bluetooth дає можливість транслювати потокову музику на С 338 через додаток Spotify.
Вбудований фонокоректор
Модель має вбудований MM-фонокоректор і інноваційний тракт з низьким рівнем шуму. C 338 може відтворювати тепло пластинок з точною еквалізацією RIAA і контролювати інфразвуковий шум, присутній у всіх записах, без будь-якого впливу на низькі частоти.
Гнучкість підключення C 338
Завдяки широкому набору підключень, включаючи окремий підсилювач для навушників, який може підключатися до студійних моніторним навушників з високим опором, C 338 готовий до будь-якого типу прослуховування. Лінійні входи дозволяють підключати всі види аналогових компонентів джерела, пропонуючи ідеальний вхідний імпеданс з лінійними надмалошумні буферними підсилювачами для збереження музикальності записів. Також підключіть сабвуфер з лінійними виходами з низьким опором і збільште універсальність цього недорогого універсального підсилювача.
Особливості С 338:
- технологія Hybrid Digital
- 90 Вт / 150 Вт / 200 Вт IHF динамічна потужність на 8/4/2 Ом
- вбудований Chromecast
- підтримка віддаленого програми NAD для смартфонів і планшетів
- Bluetooth
- ММ-фонокоректор
- вихід на сабвуфер
- виділений підсилювач для навушників
- стерео лінійний, оптичний цифровий і коаксіальний цифровий входи
- 435x70x285 мм
- вага 4,85 кг

Популярні товари
Click to order