Arcam PA240

Arcam
ARCPA240EU
94999,00
грн.

PA240 є високопродуктивним підсилювачем потужності, який має 2 канали ефективного підсилення в класі G. Завдяки вражаючим 380 Вт на кожний канал, PA240 забезпечує максимальну гнучкість і потужність без шкоди для управління акустичними система і звуком.

В G-класі зазвичай використовуються шини живлення, що перемикаються, тобто при невеликих рівнях вихідної напруги живлення йде від шин низької напруги, а при підвищенні рівня до певного значення відбувається підключення до шин з більш високою напругою. Контури такого підсилювача здатні в режимі реального часу коригувати потреба вихідний секції підсилювача в живленні та витрачати на нього рівно стільки електроенергії, скільки потрібно саме в даний конкретний момент. В результаті коефіцієнт корисної дії підвищується, а енерговитрати знижуються. При цьому при потужності 50 Вт Arcam PA240 працює в чистому A-класі.

Володіючи кращими у своєму класі компонентами, включаючи тороїдальне джерело живлення, шасі з акустичним демпфуванням, паралельні транзисторні вихідні каскади й виключно низькі рівні спотворень, PA240 забезпечує відтворення музики з усією її оригінальністю і деталізацією, забезпечуючи неперевершений рівень якості та чистоти звуку.

Кількість каналів: 2

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

Колір: Чорний

whd: 433x177x425 mm

Weight: 18000 g

Популярні товари
Click to order