Arcam PA720

Arcam
ARCPA720EU
149999,00
грн.

Модель Arcam PA720 - семиканальний підсилювач, який відноситься до нової фірмової серії HDA (High Definition Audio). Підсилювач працює в класі G, що поєднує в собі переваги A-класу, пов'язані з високою якістю звуку, і переваги AB-класу, що характеризуються великою потужністю і високим коефіцієнтом корисної дії. Така конструкція дозволяє в режимі реального часу задовольняти потребу вихідних каскадів підсилювача в живленні та витрачати при цьому саме таку кількість електричної енергії, яка потрібна цієї миті. В результаті вдається знизити енергозатрати й підвищити ККД. Для реалізації використовуються шини, що перемикаються і, за твердженням виробника, до показника потужності у 20 Вт підсилювач працює в чистому класі A.

У ланцюгах Arcam PA720 встановлені комплектуючі високого класу, а блок живлення оснащений потужним тороїдальним трансформатором. Модель споживає максимальну потужність в півтора кіловата і видає по 100 Вт на кожний з семи каналів при навантаженні в 8 Ом., забезпечуючи високу якість звучання з чудовою деталізацією, а рівень спотворень підсилювача прагне до нуля.

Семиканальний підсилювач Arcam PA720 вражає своїм лаконічним монументальним дизайном, виконаним в індустріальному стилі. Не дивлячись на габарити, корпус має надійне демпфірування.

На його тильній стороні знаходяться сім вхідних і аналогічну кількість вихідних RCA-роз'ємів. Несиметричні входи дублюються такою ж кількістю балансних входів XLR, а для вибору між RCA- і XLR-підключенням є перемикач. Апарат оснащений інтерфейсами LAN і RS-232, які дозволяють інтегрувати підсилювач в систему домашньої автоматизації (Crestron і т.п.), або ж в локальну мережу з метою моніторингу та IP-управління. На корпусі є два тригерних роз'єми (вхід/вихід) і порт USB, який служить для поновлення прошивки та USB-підзарядки різних портативних пристроїв. Для підключення спікерів використовуються сім пар високоякісних клем.

Arcam PA720 стане ідеальним рішенням для роботи в складі потужної сучасної акустичної системи або кінотеатру.

Кількість каналів: 7

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

Колір: Чорний

whd: 433x177x425 mm

Weight: 18000 g

Популярні товари
Click to order