NAD C268 Stereo Power Amplifier

NAD
NADC268BLK
37393,00
грн.
Стереопідсилювач NAD C268 має такі функції та технології, які не мають аналогів в підсилювачах цього класу. Розроблений для декількох стереосистем, С 268 може використовуватися в різних сценаріях, в тому числі традиційне підключення з попереднім підсилювачем або двоканальне підсилення ваших улюблених музичних колонок. NAD C268 має мостове підключення колонки, плавно перетворюючи його потужний вихід від 80 х2 до неймовірних 300 Вт. Хоча C268 може здатися простим підсилювачем потужності, цей підсилювач еласичної серії має багато функцій, які покращать вашу систему.
Ви також можете поєднати С268 з гібридним ЦАП NAD C368, і з обома пристроями, підключеними для моно, 300 Вт на канал без викривлень звуку будуть доступними для вашого задоволення від прослуховування. Функція автоматичного визначення С268 з можливістю вибору порогу ідеально підходить для автомтизації складних систем або для того, щоб сховати підсилювач з поля зору у шафі. До комплекту поставки С268 входить клема заземлення, яка дуже корисна для усунення контурів заземлення та шуму в складних багатоблочних системах.
Точний баланс каналів, вірні характеристики вхідного та вихідного імпедансу і схеми з низьким рівнем шуму - все це разом в одному стереопідсилювачі потужності.
Відмовившись від застарілих лінійних джерел живлення і вихідних каскадів класу АВ, NAD розробили ще більш ефективні схеми на основі імпульсних джерел живлення і вихідних каскадів класу D. Колись вважалося, що вони поступаються традиційним топологіям, проте передова робота NAD в цій галузі призвела до появи одних з найефективніших підсилювачів незалежно від базового принципу конструкції. Загальний дизайн NAD C268 дуже лінійний в широкій смузі пропускання, що забезпечує значний прогрес порівняно з попередніми моделями з незмінною продуктивністю при будь-якому навантаженні на динаміки.
Джерело живлення C268 може забезпечувати потужність майже 200 Вт безперервно і більше 500 Вт миттєво, що дозволяє відтворювати музичні перехідні процеси на короткий час. Іноваційний асиметричний привод PowerDrive від NAD повністю використовує кожен останній доступний ватт з його великими запасами динамічної потужності, доступною для точного відтворення музики без викривлень або стиснення. Він також може працювати з будь-якою мережевою напругою змінного струму від 100В до 240 В і забезпечує чисте живлення постійного струму для різних каскадів С268.
В С268 використовується модифікована версія перевіреного вихідного каскаду Hypex UcD. Це забезпечує величезну потужність з майже невимірюваними викривленнями та шумами в діапазоні, що чується.

Потужність, Вт: 2x80

Опір, Om: 8

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

whd: 435x100x390 mm

Weight: 7300 g

Популярні товари
Click to order