Arcam PA410

Arcam
ARCPA410EU
64999,00
грн.

Характерна особливість PA410 полягає в наявності чотирьох каналів підсилення. Підсилювач працює в класі AB і видає 70 Вт при навантаженні в 4 Ом або 50 Вт при 8 Ом на кожен з чотирьох каналів. У разі використання тільки двох каналів показник потужності зростає до 90 і 60 Вт при опорі, відповідно, в 4 і 8 Ом.

Arcam PA410 володіє кращими для свого класу конструктивними елементами: джерело живлення з тороїдальним трансформатором, корпус з акустичним демпфуванням і паралельні транзисторні вихідні каскади, і відрізняється виключно низьким рівнем спотворень. PA410 відтворює музику зі збереженням всього багатства і детальності оригінального виконання, що дозволяє домогтися безпрецедентної якості та прозорості звуку.

Arcam PA410 має порівняно невелику висоту, відрізняється новим лаконічним індустріальним дизайном і при цьому може похвалитися надійним акустичним демпфуванням. На тильній стороні підсилювача знаходяться чотири вхідних роз'ємів RCA, продубльовані четвіркою аналогічних вихідних RCA-роз'ємів, до яких можна під'єднати, наприклад, одним або кількома кінцевиками. Також присутній LAN-порт, що дозволяє вбудувати пристрій в локальну мережу з дистанційним IP-керуванням, пара тригерних роз'ємів (вхідний і вихідний), інтерфейс RS-232 для підключення до систем управління типу Crestron або до комп'ютера, а також порт USB для оновлення програмного забезпечення і живлення USB-пристроїв. Для під'єднання акустичних систем служать вісім позолочених гвинтових клем, розташованих в правій частині тильної панелі, причому підсилювач легко справляється навіть з тими спікерами, які володіють чотирьохомним імпедансом.

Кількість каналів: 4

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

Колір: Чорний

whd: 433x105x325 mm

Weight: 10000 g

Популярні товари
Click to order