Кабель USB. CHORD C-usb 1.5m

Chord
CUS2305
3444,00
грн.
USB-кабель Chord C-USB призначений для підключення мережевих аудіоплеєрів, ПК та інших транспортів до зовнішніх ЦАП. Дана модель виготовлена ​​на базі дуже вдалого з'єднувача USB Silver Plus, удостоєного безлічі нагород, і є його подальшим розвитком. Мережеві джерела сигналу в даний час є дуже популярними серед меломанів, так як мають цілу низку переваг перед традиційними дисковими плеєрами. Це і можливість зручного зберігання великих музичних колекцій з швидким доступом до будь-якої композиції або альбому, а також підтримка найсучасніших аудіоформатів. Однак до комплектації системи на базі мережевого плеєра слід підходити так само уважно, як і до побудованої на базі традиційних компонентів. І якість сполучних кабелів грає тут важливу роль.

Chord C-USB виконаний на базі посріблених провідників з безкисневої міді високого ступеня очищення. Вони забезпечують широку смугу пропускання кабелю, що в свою чергу дозволяє боротися з виникненням джитера і забезпечує повну сумісність з аудіоформатами High resolution. Діелектрик в Chord C-USB виконаний зі спіненого поліетилену, заповненого інертним газом. Цей ізоляційний матеріал володіє високою хімічною інертністю і не впливає на провідник, а також не накопичує електричний заряд.

Сигнальні провідники в Chord C-USB являють собою виту пару для ефективного гасіння перешкод. Для захисту переданого сигналу від зовнішніх електричних наведень у кабелі Chord C-USB застосовано повне двошарове екранування, яке працює в широкому частотному діапазоні. Завдяки всім використаним конструктивним рішенням кабель здатний стабільно і точно передавати цифровий аудіосигнал при довжині з'єднання до 5 метрів, що є відмінним результатом. При цьому кабель вийшов досить гнучким для зручної прокладки.

Chord C-USB оснащений висококласними роз'ємами в литих корпусах. Для забезпечення довговічності з'єднувача контакти роз'ємів мають золоте напилення.

Довжина, м: 1,5

Колір: Білий

Роз'єми: USB Type A > B

Популярні товари
Click to order