Кабель оптичний. CHORD C-lite Toslink to Toslink 2m

Chord
CLT2705
2856,00
грн.
Міжблочний цифровий оптичний кабель Chord C-lite Toslink / Toslink призначений для точної передачі сигналу в сучасних AV-системах. Конструкція роз'ємів кабелю була виконана таким чином, щоб забезпечити зручне підключення до будь-яких цифрових пристроїв, в тому числі і портативних. Оптичне цифрове з'єднання Toslink як і раніше затребувані в AV-техніці, а також у багатьох меломанів. Однак вимоги до цифрових з'єднувачів зросли з огляду на появу нових аудіоформатів High-Resolution вимагають від виробників оптичних з'єднувачів забезпечити їх відповідну пропускну здатність.

Кабель Chord C-lite Toslink / Toslink повністю відповідає цим вимогам. У ньому використовується високоякісне світлопровідне волокно на основі синтетичного матеріалу PMA, за рахунок чого забезпечуються мінімальні втрати сигналу навіть при великій довжині з'єднання. Торці роз'ємів ретельно поліруються для щільної і точної стиковки з гніздом і виключення паразитних віддзеркалень світлового потоку.

Для захисту світловода від пошкоджень він має двошарове зовнішнє покриття. Його внутрішня частина виконана з м'якого ПВХ, демпфуючого вібрації, зовнішня - з більш жорсткого, що захищає від механічних навантажень при вигинах і розтягненнях. Проте, Chord C-lite Toslink / Toslink володіє хорошою гнучкістю для зручної прокладки в різних умовах. Корпуси роз'ємів мають зручну для захоплення пальцями форму і виконані з щільного ABS.

Даний з'єднувач випускається в варіантах довжини 1, 2, 3, 5, 8 або 10 метрів, що робить його універсальним рішенням практично для будь-яких систем. З'єднувачі Toslink забезпечують гальванічну розв'язку між джерелом і приймачами сигналу, виключаючи перетікання перешкод по лінії загального проводу. Крім того, при великій довжині з'єднання оптичний цифровий кабель може виявитися кращим, ніж коаксіальний, за рахунок меншого наводимого Джітер. Chord C-lite Toslink / Toslink володіє вигідним співвідношенням якості та ціни і є відмінним вибором для меломанів, які використовують даний тип з'єднання.

Довжина, м: 2

Колір: Білий

Популярні товари
Click to order