Shawline 2RCA to 5DIN 1.5m

Chord
SHA1301
16044,00
грн.
Для власників Naim Audio існує безліч шляхів оновлення, але кабелі Shawline DIN повинні бути доступні будь-якому меломану, це один із найбільш економічно ефективних та найглибших у музичному плані кроків уперед, який ви можете зробити.

Найбільший відгук на наші дебютні кабелі Tuned/Super/ARAY прийшов від власників Naim Audio. Музична прозорість, когерентна передача сигналу, виняткове зниження рівня перешкод і, як наслідок, зниження шуму дозволили власникам Naim Audio почути, наскільки хороші їхні системи. У той час як версії Signature і Sarum DIN творили чудеса з усіма рівнями аудіосистем Naim, очікувати, що хтось витратить більше, ніж вартість їхнього підсилювача на кабель, незалежно від того, наскільки добре він звучав, не було (за дивним винятком) – ось тут і з'являється Shawline Analogue DIN.

Shawline Analogue DIN (як і всі кабелі ARAY) вимагає високого ступеня точності, яка може бути досягнута тільки за копіткої ручної збірки. Shawline побудований із ізольованих FEP посріблених провідників і використовує композитний матеріал, що екранує, який працює в широкій смузі пропускання, а також знижує механічні шуми.

Shawline Analogue DIN доступний у конфігураціях DIN-DIN, RCA-DIN та XLR-DIN (SNAIC). Всі вони оснащені нашою унікальною технологією ARAY, і всі вони можуть підвищити продуктивність підсилювачів, програвачів та цифрових пристроїв Naim Audio середнього рівня точно так, як Sarum, Signature та ChordMusic можуть покращити роботу більших систем.

Кабелі Shawline DIN компанії Chord можуть поставлятися з 4-контактними або 5-контактними посрібленими DIN-роз'ємами у варіантах push-fit із металу, пластику (Quad) або стопорного кільця Preh (Naim Audio). Доступна стандартна довжина 1 м, а довші індивідуальні версії доступні у всіх конфігураціях.

Довжина, м: 1,5

Колір: Червоний

Роз'єми: 5 DIN >2RCA

Популярні товари
Click to order