CHORD Clearway 2RCA to 2RCA 1.0m

Chord
CLE1105
5712,00
грн.
Міжблочний аналоговий кабель Chord Clearway має надійну конструкцію та забезпечує точну передачу сигналу. Цей кабель призначений для використання в системах високого класу в будь-яких частинах тракту, де потрібне з'єднання такого типу. За своїми характеристиками Chord Clearway добре поєднується з Hi-Fi-технікою з різними вхідними та вихідними параметрами, практично не вносить у звучання власне забарвлення.

В основі конструкції Chord Clearway лежать ті ж рішення, які використовувалися у знаменитих моделях серії C, проте дані кабель виготовлено з використанням покращених компонентів. Провідники Chord Clearway мають збільшений переріз і виконані з безкисневої міді високого ступеня очищення. Запатентована геометрія ARAY дозволяє ефективно боротися із фазовими спотвореннями, що робить звук натуральним та прозорим. Як діелектрик у Chord Clearway використовується фторований етилен-пропілен (FEP), який дуже близький за характеристиками до тефлону. Такий матеріал не тільки має чудові ізоляційні властивості, але й повністю хімічно інертний, тобто не надає негативного впливу на провідник.

Для надійного захисту навіть від інтенсивних зовнішніх електричних перешкод у широкому діапазоні частот у Chord Clearway використовується двошарове екранування. Один з екранів у кабелі виконаний з фольги, і інший є мідною оплеткою. Chord Clearway оснащений фірмовими RCA-роз'ємами із прямим срібним напиленням, які монтуються на кабель з високою точністю. Даний кабель збирається вручну на заводі компанії Chord у Великій Британії.

Роз'єми кабелю мають зручне кольорове маркування, яке спрощує правильне підключення. Ця модель має спрямованість з'єднання (від джерела до підсилювача), яка також вказана на зовнішній оболонці. Якість звучання Chord Clearway була високо оцінена експертами спеціалізованих аудіо видань. Це міжблоковий з'єднувач нового покоління, який повністю відповідає вимогам до сучасних Hi-Fi-кабелів.

Довжина, м: 1

Колір: Синій

Роз'єми: 2RCA>2RCA

Популярні товари
Click to order