CHORD Epic 2RCA to 2RCA 1m

Chord
EPI1105
22680,00
грн.
Кабель Epic 2RCA to 2RCA 1m використовує технологію провідників Tuned ARAY. Ключовими відмінностями, які відрізняють його від міжз'єднань Shawline, є більш важкі посріблені провідники і критична для продуктивності відстань між опліткою високої щільності і екраном з фольги. Це покращує здатність кабелю передавати динамічну інформацію, особливо мікродінамікі, яка так важлива для ритму і драйву музики. Завдяки поліпшеному екрануванню і провідникам, а також технології Tuned ARAY виходить кабель, який може надзвичайно точно передавати величезну кількість деталей - і, що найважливіше, зберігає ту музичну цілісність, яка нам подобається.

Аналоговий кабель Epic має унікальну багатожильну конструкцію. Хоча в кабелі використовується технологія провідників Tuned ARAY, були додані додаткові провідники, щоб ще більше підвищити здатність кабелю передавати дрібні деталі. Провідники Epic виготовлені з посрібленої багатожильної безкисневої міді. Ці провідники ізольовані ПТФЕ, а потім оточені спеціально підібраною оболонкою з ПВХ, щоб контролювати рівні механічних перешкод і правильно розміщувати оплетку високої щільності і екран з фольги, призначені для роботи на високих частотах, а також оснащені посрібленим Chord VEE. 3 штекера RCA з ізоляцією з ПТФЕ.

Xарактеристики:
Нова налаштована геометрія провідника ARAY - передає музичний сигнал з високим ступенем узгодженості і деталізації;
Трижильна конфігурація, посріблені жили з ізоляцією з ПТФЕ;
Внутрішня оболонка з ПВХ знижує механічний шум і правильно розміщує високочастотний ефективний двошаровий комбінований екран;
Посріблені RCA-штекери Chord VEE 3 з прямим покриттям;
Налагоджена геометрія провідника ARAY;
Виготовлений вручну в Великобританії в The Chord Company.

Довжина, м: 1

Колір: Оливковий

Роз'єми: 2RCA>2RCA

Популярні товари
Click to order