CHORD C-line 2RCA to 2RCA 1m

Chord
CLI1105
2856,00
грн.
Аналоговий міжблочний кабель RCA Chord C-line має фірмову геометрію провідників ARAY, яка дозволяє ефективно боротися з перешкодами, а також знижує власну місткість з'єднувача. Вперше використана у флагманської моделі Saturn Tuned ARAY, вона була високо оцінена експертами та аудіофілами за свою ефективність. Кабель має псевдобалансну конструкцією, тобто складається з двох однакових проводів - одного для передачі сигналу, а іншого для «землі». Провідники в кабелі Chord C-line мають багатожильну конфігурацію і виготовлені з безкисневої міді високого ступеня очищення. В якості діелектрика в кабелі Chord C-line використовується високоякісний поліетилен.

Для більш надійного захисту від зовнішніх електричних наведень провідники мають індивідуальне екранування. Також кабель має і загальне зовнішнє екранування, виконане з фольги. Інженери компанії Chord традиційно приділяють велику увагу захисту переданого сигналу від електричних перешкод - як створюваним електричною мережею, так і високочастотних, щільність яких у сучасному житло істотно зросла. У поєднанні із застосуванням фірмової геометрії та висококласних матеріалів для виготовлення кабелю, це дозволяє отримати виключно прозоре та деталізоване звучання з натуральної стерео образністю.

Chord C-line оснащений прецизійними RCA-роз'ємами VEE 3 нового покоління з позолоченими контактами, що виготовляються за «військовим» специфікаціям ». Литі корпуси роз'ємів надійно захищають місця з'єднання з провідниками від окислення і механічних пошкоджень і, крім того, чудовий вигляд. Chord C-line випускається у вигляді готових стереопар у двох варіантах довжини - 0,5 і 1 метр. Компанія виробник рекомендує підключати даний кабель, дотримуючись спрямованість - розташовувати Chord C-line треба так, що б перша буква С в назві, нанесеному на його оболонку, виявилася біля джерела сигналу. Кабель рекомендується використовувати в стереосистемах і домашньому кінотеатрі високого класу, в тому числі та для заміни моделей середнього класу інших компаній-виробників.

Довжина, м: 1

Колір: Білий

Роз'єми: 2RCA>2RCA

Популярні товари
Click to order