CHORD C-view HDMI 8k (48Gbps) 0.75m

Chord
CVI28001
1722,00
грн.
Англійська компанія Chord випустила кабель HDMI 2.1 C-view наступного покоління. Новинка готова передавати дані джерел 4K 120 і 8K, підтримуючи відповідну їм смугу пропускання 48 Гбіт/с. Відповідно цей кабель підтримує всі сучасні стандарти, включаючи варіанти HDR, HDCP 2.2, HDMI eARC та 3D.

Новинка, за свідченням Chord, краще захищена від фізичних пошкоджень і більш довговічна: покращена структура кабелю, як жили, так і ізоляція. Для захисту сигналу від наведень посилено екранування. C-view 2.1 легко відрізнити від попередніх версій за зміненою конструкцією роз'ємів з алюмінієвою зовнішньою оболонкою. Контактна група отримала покращене розведення проводів, що підводяться, демпфованим поліетиленом.

Даг Максвелл (Doug Maxwell), директор з продажу компанії Chord, сказав про C-view 2.1 так: "Ми дуже раді представити цей кабель HDMI, нове покоління технологій Chord Company за менші гроші". Кабель Chord C-view 2.1 HDMI доступний у довжинах від 0,75 до 3 м. Інші довжини можна отримати на замовлення.

Пропускна здатність: 48Gbps

Довжина, м: 0,75

Популярні товари
Click to order