CHORD C-view HDMI 8k (48Gbps) 1.5m

Chord
CVI28051
2214,00
грн.
Кабель Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) – це кабель наступного покоління. Ця новинка готова передавати дані джерел 4K 120 Гц і 8K, підтримуючи відповідну їм смугу пропускання 48 Гбіт/с. Відповідно цей кабель підтримує всі сучасні стандарти, включаючи варіанти HDR, HDCP 2.2, HDMI eARC і 3D.

За свідченням Chord, шнур краще захищений від фізичних пошкоджень і довговічніший: покращена структура кабелю, як жили, так і ізоляція. Для захисту сигналу від наведень посилено екранування. Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) легко відрізнити від попередніх версій за зміненою конструкцією роз'ємів з алюмінієвою зовнішньою оболонкою. Контактна група отримала покращене розведення проводів, що підводяться, демпфованих поліетиленом.

Даг Максвелл (Doug Maxwell), директор з продажу компанії Chord, сказав про Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) так: "Ми дуже раді представити цей кабель HDMI, нове покоління технологій Chord Company за менші гроші".

Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) для сучасних екранів 4K і 8K є кабелем «повної пропускної спроможності» з абсолютно новими функціями, а також легендарна якість Chord Company. Він безпосередньо замінює свого попередника і є повною переробкою оригінального дизайну, а також має переваги повної смуги пропускання 48 Гбіт/с, максимальну швидкість передачі даних HDMI 2.1 з роздільною здатністю 8K при 60 Гц або 4K при 120 Гц. Він також підтримує Dynamic HDR, HDCP 2.2, HDMI eARC (покращений аудіоканал), 3D, а також всі аудіоформати HDMI.

Фізичні властивості Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) були покращені, щоб забезпечити додаткову смугу пропускання, необхідну стандарту 2.1 з більш високою роздільною здатністю. Жили та ізоляція кабелю були покращені, а також покращено екранування для додаткового захисту передачі сигналу з вищою швидкістю передачі даних в останній специфікації HDMI 2.1.

Зовні Chord C-view HDMI 8k (48Gbps) має новий роз'єм HDMI, який був повністю перероблений і відрізняється покращеним захистом через алюмінієву зовнішню оболонку. Вилка останнього покоління також відрізняється покращеною прокладкою внутрішніх дротів та механічним демпфуванням за рахунок поліетиленового наповнювача.

Пропускна здатність: 48Gbps

Довжина, м: 1,5

Популярні товари
Click to order