Кабель акустичний. Van Den Hul GOLDWATER

Van Den Hul
GOLDWATER
669,00
грн.

GOLDWATER – це спеціальна версія двоканального акустичного кабелю The CLEARWATER. На додаток до чудової непроникності оболонки з матеріалу HULLIFLEX ® для хімічних агентів навколишнього середовища, які після багатьох років постійного впливу можуть пошкодити його нитки Matched Crystal OFC через їх надщільне захисне срібне покриття, додатковий вбудований наповнювач золотого кольору забезпечує максимальний захист: демонструючи властивості ультрафіолетового випромінювання (УФ), будь-яка корозійна хімічна дія на провідники зводиться до мінімуму.


GOLDWATER спеціально призначений для використання як двожильний акустичний кабель у зонах з підвищеною корозійною активністю, таких як промислові, прибережні та вологі тропічні райони. Завдяки максимальному захисту від корозії GOLDWATER чудово підходить для використання у стаціонарних професійних, комерційних та промислових розподільчих установках, таких як звукові системи церков та торгових центрів, аеропортів та подібних музичних розподільних системах, а також у автомобільних hi-fi пристроях.


Як і у випадку з усіма кабелями в агресивних середовищах, слід приділити увагу герметизації всіх кінців кабелів від проникнення повітря; (забруднене) повітря має тенденцію проникати в кабелі та виходити з них через щоденні коливання температури. Крім додаткового захисного наповнювача золотого кольору оболонки та надщільного срібного шару на провідниках, конструкція кабелю нічим не відрізняється від нашого The CLEARWATER. Крім функції захисту від УФ-випромінювання, золотий колір дуже добрий з косметичної точки зору. З погляду звуку цей кабель — відмінний продукт із добре збалансованою загальною якістю.


Немає різкості та чудове просторове відтворення. Кожен із проводів складається з 98 жил високої чистоти, покритих щільним сріблом, із узгоджених кристалів безкисневої міді, з ефективною площею поперечного перерізу 1,97 мм², близькою до AWG 14. Опір кожного дроту становить 0,9 Ом на 100 м. Зовнішні розміри: 16,6мм. шириною та 5,0 мм. товстий. Оболонка кожного виводу відрізняється формою, а плоска середня частина між обома висновками має друк з одного боку: обидві властивості дозволяють легко визначати полярність. Типовий друк через кожні 25 см. (10 дюймів) робить різання заданої довжини дуже простим.

Колір: Коричневий

Популярні товари
Click to order