Кабель акустичний. SCP 16/2OFC-WT-D 152m

SCP
162OFCWTD
84,00
грн.
Акустичний кабель SCP 16 / 2OFC-XX-D - Конструкція 2 × 1.31 мм 2 (кручена неекранована пара) багатожильних провідників з безкисневої міді (99.97%), ізольованих ПВХ (PVC) в ПВХ (PVC) оболонці. Дуже гнучкий кабель. Розривна нитка Rip Сord нейлонова нитка для легкого витягування і зняття оболонки з ПВХ.
Галузь застосування:
Акустичний кабель для підключення аудіо систем в системах мультирум і домашнього кінотеатру. Hi-End професійне аудіо при монтажі в стіну, підключення акустичних систем домашнього кінотеатру і стерео систем. Телефонні та інші канали зв'язку, такі як голос, дані і аудіо для локальних систем клієнтів. Клас 2 і 3 низьковольтне харчування. Стійкий до прямого сонячного світла при зовнішній установці.
Кабельні технології:
Cable Labeling System - З послідовними маркуванням фути / метри, і позначеннями кімнати / зони / виходу для легкої ідентифікації кабелю. Інформацію про місце розташування та застосуванні можна обвести маркером. Кожна кімната позначається абревіатурою, яка повідомляє Вам, де конкретно йде кабель (т. Е. Br1, GAR, KIT і т. Д.).
Oxygen Free Copper - Безкиснева мідь (OFC) в акустичних кабелях серії FX, щоб забезпечити чудову якість звуку в Ваших системах. Більш висока чистота міді означає кращу передачу сигналу низького рівня і відмінний звук.
Кругла оболонка - Для того щоб допомогти Вам витягаючи кабель не зачепитися, оболонка якомога більше кругла. Інші дизайни оболонки з заповнювачем робить кабелі більш дорогим і складними в зачистці. Відсутність наповнювачів і заміна їх на ідеальну оболонку.
Rip Сord - Розривне нитка для легкого витягування і зняття зовнішньої оболонки кабелю.
Зовнішня оболонка - PVC ПВХ підвищеної гнучкості.
намотування:
BMP Box - Кабель вільної намотування в коробці «reel-less» - «без котушки».

Довжина, м: 152

Колір: Білий

Популярні товари
Click to order