Кабель акустичний. CHORD ClearwayX Speaker Cable Box 50m

Chord
CLE3000
840,00
грн.
Новий екранований акустичний кабель від Chord Cables виконаний відповідно до кращих традицій компанії Chord Cables і поєднує в собі якості знаменитого Clearway і висококласного Signature Reference. При розробці кабелю стояло завдання отримати дуже стриманий по звуку кабель, який був би простий і зручний для інсталяції. Діаметр кабелю разом з екраном - всього 8 мм, він досить гнучкий для укладання в кутах. Зовнішній білий кожух, натягнутий поверх захисного екрану, робить кабель практично непомітним на білому плінтусі. Це зручно, якщо у вас немає можливості прокласти кабель-канал.

C-screen - багатожильний кабель з провідниками з високоочищеної безкисневої міді в ізоляції з поліетилену малої щільності, укладеними в виту пару для зменшення кількості перешкод. Провідники обгорнуті в екран з подвійного шару фольги і покриті зовнішнім кожухом з ПВХ.

У C-screen ті ж характеристики, що й у інших екранованих кабелів Chord Cables: провідність музичного сигналу без спотворення сенсу, однаково ефективне звучання і в стерео-тракті і в системі домашнього кінотеатру, де перешкоди можуть в значному ступені погіршити музичну картину.

C-screen буде оптимальний для систем ДК, де до гнучкості кабелів часто пред'являються підвищені вимоги, він однаково гарний і для прокладки на довгі відстані, і для ближніх комутацій.

Довжина, м: 50

Колір: Білий

Популярні товари
Click to order