Кабель акустичний. Van Den Hul CLEARWATER

Van Den Hul
Clearwater
549,00
грн.

Кабель Van Den Hul CLEARWATER пропонує вражаючу якість за доступною ціною. Провідники із срібла високої чистоти забезпечують прозорість, а ізоляція HULLIFLEX забезпечує гнучкість, яка робить цей кабель ідеальним для інсталяцій.


Що каже Van Den Hul

Під час розробки The CLEARWATER ми прагнули забезпечити найкраще поєднання ціни та якості. Вирішили працювати з двома групами жил з обсягом жили AWG 14; це з тим, що у багатьох ситуаціях відстань між підсилювачем і гучномовцями обмежена. Тому конструкція з подвійним виведенням була виготовлена ​​з 2 x 98 ниток із щільного узгодженого кристала (MC) з покриттям з чистого срібла. Дві групи провідників скручені у протилежних напрямках. Опір кожного дроту: 0,9 Ом/100 м. Ємність між двома провідниками: 17,5 пФ/метр. З погляду звуку цей кабель — відмінний продукт із дуже збалансованою загальною якістю. Як випливає із назви: звук чистий, як вода. Оболонка кабелю виготовлена ​​із прозорого матеріалу HULLIFLEX ® 3, міцного матеріалу, що не містить галогенів, який чудово захищає мідні жили від хімічно небезпечного зовнішнього світу. Оболонка на кожному висновку відрізняється за формою, а плоска середня частина між ними має печатку на одному боці: обидві властивості дозволяють легко визначати полярність. Типовий друк на 25 см. Відстань (10 дюймів) робить різання заданої довжини дуже простою.


 WHAT IS Hi-Fi? оцінили у 5-зірок

«Оболонка, що покриває акустичний кабель Clearwater, має майже желеподібну консистенцію, що робить кабель надзвичайно гнучким – це потрібно враховувати під час встановлення. А витончені штекери на кінці Van Den Hul додають акуратності та привабливості кабелю. Увімкніть Drake's Started From The Bottom, і кабель допоможе вам розкрити величезну міць і глибину басових нот та чітких, далекосяжних високих частот. І все це робиться без шкоди для згуртованості та інтеграції. Вражаючий рівень деталізації, динамічний вплив та чіткість, але це також дозволяє підсвітити почуття витонченості та витонченості вашої системи. Вокал, що природно звучить, і безліч шарів і текстур для інструментів дійсно дають трекам можливість легко спілкуватися зі слухачем».Колір: Білий

Популярні товари
Click to order