Кабель акустичний. SCP 14/4OFC-LSZH-WT 152m

SCP
144OFCLSZHWT
283,00
грн.
Акустичний кабель SCP 14 / 4OFC-LSZH-XX - Конструкція 4 x 2.11 мм (кручена неекранована пара) багатожильних провідників з безкисневої міді (99.97%), ізольованих ПВХ (PVC) в Low Smoke Zero Halogen (LSZH) оболонці. Збалансована конструкція пари. Розривна нитка Rip Сord нейлонова нитка для легкого витягування і зняття оболонки з ПВХ. Класифікація Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - кабель для інсталяції в місцях, де необхідні молодимние і нізкокорродірующіе гази. Використовуються на борту судна і центрах комп'ютерних комунікацій, де токсичний і кислотний дим і газ можуть завдати шкоди людям і обладнання. Кабель з оболонкою LSZH може застосовуватися всередині і поза приміщеннями.
Галузь застосування:
Установки аудіо систем в громадських будівлях, інші установки з вимогою LSZH, низьковольтне харчування і канали зв'язку, акустичний кабель для підключення аудіо систем в системах мультирум і домашнього кінотеатру. Hi-End професійне аудіо при монтажі в стіну, підключення акустичних систем домашнього кінотеатру і стерео систем. Телефонні та інші канали зв'язку, такі як голос, дані і аудіо для локальних систем клієнтів. Клас 2 і 3 низьковольтне харчування.
Кабельні технології:
Cable Labeling System - З послідовними маркуванням фути / метри, і позначеннями кімнати / зони / виходу для легкої ідентифікації кабелю. Інформацію про місце розташування та застосуванні можна обвести маркером. Кожна кімната позначається абревіатурою, яка повідомляє Вам, де конкретно йде кабель (т. Е. Br1, GAR, KIT і т. Д.).
Oxygen Free Copper - Безкиснева мідь (OFC) в акустичних кабелях серії FX, щоб забезпечити чудову якість звуку в Ваших системах. Більш висока чистота міді означає кращу передачу сигналу низького рівня і відмінний звук.
Кругла оболонка - Для того щоб допомогти Вам витягаючи кабель не зачепитися, оболонка якомога більше кругла. Інші дизайни оболонки з заповнювачем робить кабелі більш дорогим і складними в зачистці. Відсутність наповнювачів і заміна їх на ідеальну оболонку.
Rip Сord - Розривне нитка для легкого витягування і зняття зовнішньої оболонки кабелю.
Зовнішня оболонка - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - кабель для інсталяції в місцях, де необхідні молодимние і нізкокорродірующіе гази. Використовуються на борту судна і центрах комп'ютерних комунікацій, де токсичний і кислотний дим і газ можуть завдати шкоди людям і обладнання. Кабель з оболонкою LSZH може застосовуватися всередині і поза приміщеннями.
намотування:
BMP Box - Кабель вільної намотування в коробці «reel-less» - «без котушки».

Довжина, м: 152

Колір: Білий

Популярні товари
Click to order