Кабель акустичний. SCP 14/2OFC-HD-WT-D 152m

SCP
SCP0721401D
137,00
грн.
Акустичний кабель SCP 14 / 2OFC-HD-XX-D - Конструкція 2 × 2.11 мм 2 (кручена неекранована пара) багатожильних провідників з безкисневої міді (99.97%), ізольованих ПВХ (PVC) в ПВХ стійкою до сонячного світла і для безпосереднього укладання в грунт (Heavy Duty PVC-UV) оболонці. Збалансована конструкція пари. Розривна нитка Rip Сord нейлонова нитка для легкого витягування і зняття оболонки з ПВХ. Класифікація Direct Burial - кабель для укладання в грунт в кабельній трасі.
Галузь застосування:
Акустичний кабель для підключення аудіо систем в системах мультирум і домашнього кінотеатру. Hi-End професійне аудіо при монтажі в стіну, підключення акустичних систем домашнього кінотеатру і стерео систем. Телефонні та інші канали зв'язку, такі як голос, дані і аудіо для локальних систем клієнтів. Клас 2 і 3 низьковольтне харчування. Стійкий до прямого сонячного світла при зовнішній установці.
Маркування кабелю - З послідовними маркуванням фути / метри, і позначеннями кімнати / зони / виходу для легкої ідентифікації кабелю. Інформацію про місце розташування та застосуванні можна обвести маркером. Кожна кімната позначається абревіатурою, яка повідомляє Вам, де конкретно йде кабель (т. Е. Br1, GAR, KIT і т. Д.). Oxygen Free Copper - Безкиснева мідь (OFC) в акустичних кабелях серії FX, щоб забезпечити чудову якість звуку в Ваших системах. Більш висока чистота міді означає кращу передачу сигналу низького рівня і відмінний звук.
Кругла оболонка - Для того щоб допомогти Вам витягаючи кабель не зачепитися, оболонка якомога більше кругла. Інші дизайни оболонки з заповнювачем робить кабелі більш дорогим і складними в зачистці. Відсутність наповнювачів і заміна їх на ідеальну оболонку.
Direct Burial - Кабель класифікація для безпосереднього укладання в грунт, зберігаючи для Вас гроші і необхідність покупки 2 різних кабелів для внутрішніх / зовнішніх застосувань. Це означає менше кабелю для покупки і запасу на Вашому складі. Rip Сord - Розривне нитка для легкого витягування і зняття зовнішньої оболонки кабелю. Зовнішня оболонка - Heavy Duty PVC-UV ПВХ дуже стійкий до ультрафіолетового випромінювання і для безпосереднього укладання в грунт для запобігання та гнучкості. Намотування BMP Box - Кабель вільної намотування в коробці «reel-less» - «без котушки».

Довжина, м: 152

Колір: Білий

Популярні товари
Click to order