Сабвуфер. Sennheiser AMBEO Sub

SENNHEISER
700150
31459,00
грн.
Наче б то звичайне кіно. Хтось хороший, як завжди перемагає когось поганого. Сюжет, графіка, екшен й усе таке інше. Втім цього разу чи не кожен крок персонажів потужним ехо віддається в усьому тілі. Фізично відчувається просто кожен оберт лопатей гелікоптера, не кажучи вже про кожен наступний постріл чи вибух. Буквально щомиті від дійства на екрані просто мороз іде по шкірі. Фантастичні враження! Та баси сучасного рівня працюють саме так!

Основні переваги моделі AMBEO Sub:
  • Ультрасучасна технологія аудіовіртуалізації AMBEO, створена за активної участі фахівців німецького Інституту інтегральних схем товариства Фраунгофера, гарантує надглибокі та екстремально потужні баси;
  • Потужність і вражаючу міць імерсивного звучання гарантують 8-дюймовий низькочастотний динамік у парі з 350-ватним підсилювачем класу D;
  • Закритий корпус особливої конструкції забезпечує баси аудіофільського рівня у діапазоні аж до 27 Гц;
  • Технологія Multi-sub Array дає змогу підключати до чотирьох бездротових сабів одночасно, а також швидко й просто калібрувати й кастомізувати звучання низьких відповідно до власних уподобань;
  • Вдосконалена система калібрування автоматично і дуже точно визначає усі особливості акустики приміщення миттєво адаптується до будь-якого оточення, забезпечуючи максимально якісні й потужні баси навіть у кімнаті зі складним плануванням;
  • Все управління та налаштування - у меню мобільного додатка Smart Control, легко й дуже просто.

Коли звук не просто чуєш, а реально його відчуваєш
Неймовірний імерсивний звук з фантастично потужними басами
В основі нового AMBEO Sub - інноваційна технологія аудіовіртуалізації, що її інженери Sennheiser розробили спільно з фахівцями німецького Інституту інтегральних схем товариства Фраунгофера. Саме вона створює такі надзвичайно глибокі баси, що надають імерсивному звуку такої неперевершеної сили та природності. А потужність і просто вражаючу міць звучання басів у діапазоні аж до 27 Гц гарантують 8-дюймовий фірмовий низькочастотний динамік у парі з 350-ватним підсилювачем класу D.

Жодних обмежень, відтепер все й по максимуму
Лише найякісніші та найпотужніші баси, незалежно від площі кімнати
Якщо одного сабвуфера замало, то унікальна технологія Multi-sub Array дає змогу підключати до чотирьох бездротових сабів одночасно, швидко й просто калібрувати й кастомізувати звучання низьких та отримувати стільки якісного баса, скільки треба, без зайвих дротів та метушні.

Про якість звуку ми вже подбали
Просто під'єднайте, просто встановіть - і ось він уже звучить!
Новий AMBEO Sub окрім вдосконаленої системи автокалібрування має вбудований мікрофон типу far-field, тому дуже точно визначає усі особливості акустики приміщення, миттєво адаптується до будь-якого оточення та відразу відтворює максимально якісні й потужні баси навіть у кімнаті зі складним плануванням. І миттєво занурює вас у буквальному сенсі в саму глибину аудіодійства, даючи змогу по-справжньому чути й відчувати справжній імерсивний звук з усіма його найдрібнішими нюансами.

Налаштувати найкращий імерсивний звук - це не складно
Увесь потенціал унікальної високотехнологічної аудіосистеми в одному зручному додатку й просто онлайн
Вмикати й вимикати AMBEO Sub, налаштовувати параметри звучання (пресети, режими звучання, еквалайзер), регулювати гучність та ін. можна просто зі смартфона чи планшета через лаконічний і зручний інтерфейс фірмового мобільного додатка Sennheiser Smart Control або ж з комп’ютера, просто через онлайн-інтерфейс системи.

І навіть з найпершого знайомства з новим AMBEO Sub налаштовується правильно за декілька простих і логічних кроків, як то кажуть, просто з коробки. Інтерактивний демонстраційний режим допоможе вам під'єднати та налаштувати саундбар за лічені хвилини, а отже й зануритися у захоплюючу атмосферу імерсивного звучання найвищого ґатунку якнайшвидше. А технологія Bluetooth Low Energy забезпечує передачу високоякісного бездротового аудіосигналу з мінімально можливою затримкою.

Цілий всесвіт нових вражень
AMBEO - це унікальний комплекс 3D-аудіотехнологій та рішень, що разом створюють найімерсивніший у світі звук саме для Вас!

Все, що ви чуєте навколо себе, це і є справжній, живий імерсивний звук. AMBEO від Sennheiser - це великий комплекс рішень для запису й відтворення тривимірного аудіо, що дає змогу з допомогою таких програмних інструментів, як Home Audio 3D, 3D Sound Recording and Mixing, VR/XR та Exhibitions зробити звук максимально природним та імерсивним.

AMBEO - це також можливість відкрити слухачам нові, раніше невідомі рівні та перспективи звучання. Адже саме такі унікальні аудіосистеми, як, наприклад, AMBEO VR Mic та AMBEO Smart Headset, допомагають авторам контенту не лише точно записати живе звучання реального світу та за необхідності посилити й підкреслити певні його аспекти, але й перетворюють звук на інструмент особливого, довготривалого впливу на аудиторію. Слухачам же, котрі постійно прагнуть нових захоплюючих вражень та емоцій, їх кожної миті дарують нові аудіосистеми Sennheiser серії AMBEO Soundbars.

Габарити: 27,4 x 36,9 x 27,4 cм

Вага: 8,2 кг

Популярні товари
Click to order