Сабвуфер Yamaha NS-SW200 II Piano Black

Yamaha
VCW0000
18286,00
грн.
Являє собою поєднання зручності і привабливості. У ньому використана нова технологія Twisted Flare Port для чистого і потужного баса.   
Вбудований підсилювач потужністю 130 Вт має високу ефективність, споживаючи при цьому мінімальна кількість енергії і виробляючи мінімум тепла. Завдяки відсутності котушки вихідного фільтра досягнуто виключно низький рівень шуму і спотворень. Перехідні характеристики також відмінні. Подвійний ланцюг зворотного зв'язку (ОС) знижує рівень спотворень шляхом двократного застосування ОС, в результаті звук стає чистішим.   
Конструкція Yamaha NS-SW200 II являє собою поєднання зручності і привабливості. У ній використана нова технологія Twisted Flare Port для чистого і пружного баса. Цей сабвуфер буде узгоджено працювати з багатьма АС і органічно впишеться в будь-який інтер'єр.   
Розроблена технологія Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II), використовує механізм негативного імпедансу і постійного струму для більш ефективного контролю динаміка. Використовуючи схему вдосконаленого перетворювача негативного імпедансу (ANIC), ця система динамічно оптимізує імпеданс динаміка, забезпечуючи кращу лінійність. Це означає більш стабільне і точне відтворення нижніх частот, не кажучи вже про загальну якість звуку.   
Усім своїм виглядом, монолітною формою, закругленими краями передній і бічних панелей сабвуфер Yamaha NS-SW200 II дає уявлення про приховані в ньому мощі, і відмінно поєднується з більшістю акустичних систем.   
Найбільш часто використовувані засоби управління - вимикач і регулятор гучності - представлені для більшої зручності на передній панелі. Панель управління має скіс під кутом 45 градусів, що полегшує користування нею, навіть коли сабвуфер встановлений на підлозі. Індикатор над кнопкою живлення показує стан пристрою навіть в темряві.   
Щоб сабвуфер автоматично вмикається і вимикається живлення разом з іншими компонентами системи, його можна підключити до підсилювача, використовуючи роз'єми компонентного управління. Якщо протягом певного часу на сабвуфер не надходить сигнал з підсилювача, то автоматично переходить в режим очікування. При виявленні сигналу живлення сабвуфера автоматично включається. Це запобігає марній витраті електроенергії.

Потужність, Вт: 130

Частотний діапазон, Гц: 28-200

Габарити: 290 х 306 х 351 мм

Вага: 11,2 кг

Популярні товари
Click to order