Сабвуфер. Yamaha NS-SW100 Black

Yamaha
ZU96890
8299,00
грн.
10108,00
грн.
Сабвуфер для будинку Yamaha NS-SW100 Black, отримав інноваційні функції поглиблення баса, як наприклад Yamaha Active Servo Technology II і Twisted Flare Port, повністю створені і запатентовані відомою компанією Yamaha. Крім того, він може похвалитися симпатичним корпусом округлої форми, який, не надто виділяючись, стане відмінним доповненням до будь-якого дому. А завдяки 3-м кольорам на вибір, вам не потрібно буде думати про те який домашній сабвуфер купити, виходячи з того, чи підійде він до вашого інтер'єру, оскільки даний саб підійде до абсолютно будь-якого стилю.
Звучання
Але оскільки це сабвуфер, то варто звернути увагу і на його звукову частину, адже йому є чим вас здивувати. Наприклад, в даному сабвуфері обладнані тільки дискретні підсилювачі потужності і встановлений надійний 25-сантиметровий динамік низьких частот. Також варто виділити і оновлений фазоинвертор, порт якого розвиває повітряні завихрення, що формуються , надаючи їм форму злегка закрученого рупора, таким чином, усуваючи звукові перешкоди, роблячи бас плавним і стабільним.  
Наступна гранично важлива функція, Advanced YST II, ​​використовує систему роботи негативного імпедансу для посилення ефективності в роботі динаміка. Ця технологія, в динамічному режимі оптимізує активний імпеданс сабвуфера, таким чином, покращуючи його лінійність, і знову таки, роблячи бас більш стабільним.
Вся ця велика кількість інноваційних технологій може підштовхнути вас купити сабвуфер Yamaha, адже він не просто сліпо шумить, як це буває у конкурентів, а створює приголомшливі мелодійні звуки і чудово доповнює будь-яку музичну і кінокартину. До того ж, завдяки своєму непомітному і одночасно захоплюючому зовнішньому вигляду, він легко стане приємним доповненням до вашого інтер'єру. 

Потужність, Вт: 50

Частотний діапазон, Гц: 25-180

Габарити: 352 х 351 х 408 мм

Вага: 12 кг

Популярні товари
Click to order